امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۹:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110859
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مسعود قاسمی رئیس انجمن آترواسکلروز ایران با بیان اینکه بیماران مبتلا به تنگی دریچه آئورت معمولا سن بالا ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مسعود قاسمی رئیس انجمن آترواسکلروز ایران با بیان اینکه بیماران مبتلا به تنگی دریچه آئورت معمولا سن بالا و سابقه اعمال جراحی قلب قبلی دارند گفت: ریسک اعمال جراحی مجدد برای این بیماران به دلیل سن بالا، بیماری‌های همراه بالاست.

وی با اشاره به اینکه با تکنولوژی مدرن فعلی قادر هستیم از نوک قلب با جراحی کوچک یا بدون جراحی از طریق شریان‌های کشاله ران دریچه جدید را برده و در محل تعبیه کنیم، افزود: این روش استاندارد دنیاست که به نام تاوی بوده و نتایج آن را در چند مرکز قلب کشور ارائه نموده‌ایم.

رئیس شانزدهمین کنگره سراسری تازه‌های قلب و عروق ایران یادآور شد: در شانزدهمین کنگره سراسری تازه‌های قلب و عروق روش جدیدی روی دو بیمار که دچار بیماری نارسایی دریچه شریان ریوی بودند ارائه می‌شود یکی از این بیماران سابقه جراحی عمل قلب با تکنیک راست داشته است.

وی با بیان اینکه بیمار دیگر دچار نارسایی مستقل دریچه شریان ریوی با سابقه عمل تعویض دریچه آئورت با دریچه سنتتیک فلزی- کربنی بوده است با روش جدید کاندیدای تعبیه دریچه در موقعیت شریان ریوی بدون جراحی عمل باز قلب مجدد شده است.

وی تصریح کرد: شانزدهمین کنگره سراسری تازه‌های قلب حاوی درمان‌های مدرن و جدید برای پزشکان داخلی و سخنرانان ایرانی از آمریکای شمالی و اروپا است.

قاسمی در ادامه با تأکید به اینکه علاوه بر گاید لاین‌ها و مطالعات مقایسه‌ای جراحی قلب و آنژیوپلاستی، موضوعات و مطالب جدیدی در عرصه سلول‌های بنیادین و بیماری‌های اختلال ضربان قلب خواهیم داشت.

شانزدهمین کنگره سراسری تازه‌های قلب و عروق 25 تا 28 شهریور در سالن همایش‌های رازی برگزار می‌شود علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.iranathero.ir مراجعه یا به شماره تلفن 88073052 تماس بگیرند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار