امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۲:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110860
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از تبریز، به مناسبت روز مبارزه با خشونت علیه حیوانات «نشان خرس قهوه‌ای» به یاد سه خرس قهوه‌ای کشته شده و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از تبریز، به مناسبت روز مبارزه با خشونت علیه حیوانات «نشان خرس قهوه‌ای» به یاد سه خرس قهوه‌ای کشته شده و در سه بخش اعم از شخص، گروه و جوان، به کوشندگان برگزیده در زمینه «حقوق حیوانات» اهدا شد.

در نخستین همایش تخصصی حقوق حیوانات که به همین مناسبت اجرا شد، سه «نشان خرس قهوه‌ای» را به کوشندگان برتر حوزه حقوق حیوانات اهدا کردند.

در این مراسم «ژیلا پورایرانی»، مدیر پناهگاه حیوانات پردیس به پاس تلاش در راه جلوگیری از کشتار حیوانات که منجر به ممنوعیت رسمی کشتار بدون توجیه سگ‌های شهری برای نخستین بار در کشور در کلانشهر تبریز شده است موفق به دریافت این نشان شد.

همچنین به سبب تلاش وی در برخورد با حیوان آزاری در سیرک‌های ورودی به تبریز که با آگاهی بخشی عمومی قابل توجه همراه بوده است، لوح تقدیر و «نشان خرس قهوه‌ای جوان فرد حقوق حیوانات 1393 به پورایرانی اهدا شد.

این همایش به عنوان نخستین گام اجرایی مجموعه دیده‌بان حقوق حیوانات برای درگیر کردن ارگان‌های مختلف با مقوله حیوان‌آزاری و تلاش برای جرم‌انگاری حیوان‌آزاری و تصویب قانون برخورد با آزار حیوانات برگزار شد.

انتهای پیام/60002/ع20/پ3003

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها