امروز : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 24
۱۴:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110865
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 10
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علاء‌الدین ظهوریان با تقدیر از استقبال سایت‌های خبری برای دریافت مجوز، اظهار داشت: این رسانه‌ها در  ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علاء‌الدین ظهوریان با تقدیر از استقبال سایت‌های خبری برای دریافت مجوز، اظهار داشت: این رسانه‌ها در  اولویت رسیدگی قرار می‌گیرند.

دبیر هیأت نظارت بر مطبوعات ادامه داد: در یک هفته گذشته ١٥٢ سایت خبری در جهت اجرای ماده 7 قانون مطبوعات، برای دریافت مجوز اقدام کردند.

وی از مدیران سایت‌های خبری فاقد مجوز که برای قانونمند شدن فعالیت خود اقدام کرده‌اند قدردانی کرد.

ظهوریان با بیان اینکه فقط در یک هفته گذشته و بعد از اجرای ماده ٧ قانون مطبوعات، ١٥٢ سایت خبری برای دریافت مجوز اقدام کرده‌اند.

دبیر هیأت نظارت بر مطبوعات ادامه داد: این همدلی، نشانه تمکین به قانون و رعایت اخلاق حرفه‌ای در اکثر فعالان این حوزه و درک شرایط موجود در کشور برای حرکت به سمت قانونگرایی عملی است.

وی تاکید کرد: همچنان که قبلا نیز اعلام شده بررسی مدارک و اعطای مجوز به سایت‌های خبری در اولویت کاری هیأت نظارت بر مطبوعات است تا ضمن تشویق شفافیت و بهبود شرایط حرفه‌ای، فضای قانونی برای فعالیت‌های خبری ایجاد شود و این رسانه‌ها با کمترین مشکل بتوانند بصورت قانونی به فعالیت خود ادامه دهند.

وی یادآور شد :مجموع درخواست‌های موجود سایت‌های خبری برای دریافت مجوز حدود ٢٧٠ فقره است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها