امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۰:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110866
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار قضایی فارس، حجت الاسلام‌والمسلمین تهامی گفت: در راستای اجرای دوره های فرهنگی ویژه کارآموزان قضایی، چهارمین دوره فرهنگی کارآموزان ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، حجت الاسلام‌والمسلمین تهامی گفت: در راستای اجرای دوره های فرهنگی ویژه کارآموزان قضایی، چهارمین دوره فرهنگی کارآموزان قضایی برای 40 نفر از بانوان که در آستانه کارآموزی هستند، توسط معاونت فرهنگی قوه قضائیه برنامه ریزی شده و مراسم افتتاحیه آن امروز شنبه ۲۲ شهریور و با حضور حجت الاسلام و المسلمین صادقی معاون فرهنگی قوه قضائیه، در حال برگزاری است.

وی با بیان اینکه این دوره تا پایان هفته جاری ادامه داشته و مراسم اختتامیه آن در روز چهاشنبه ۲۶ شهریور برگزار خواهد شد اظهار داشت: در این دوره عناوین فرهنگی مصوب از سوی معاونت فرهنگی قوه قضائیه توسط اساتید حوزه و دانشگاه در جهت ارتقاء سطح معارف اسلامی، بصیرت دینی و انقلابی و فرهنگ حرفه ای قضات دستگاه قضایی تدریس می شود.

تهامی افزود: با اتمام این دوره کلیه نیروهای در حال انتظار کارآموزی قضایی که تا تاریخ ۱۸ شهریور موفق به کسب قبولی در مرحله اختبار از سوی اداره کل گزینش قضات شده اند، توسط معاونت فرهنگی به دوره های مزبور فراخوانده شده که جمعاً تعداد219 نفر هستند.

وی یادآور شد: مراسم اختتامیه سومین دوره فرهنگی که از سوی معاونت فرهنگی قوه قضائیه برای 55 نفر از کارآموزان برنامه ریزی شده بود، روز چهارشنبه مورخ ۱۲ شهریور و با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین صادقی معاون فرهنگی قوه قضائیه، سایر مدعوین و شرکت کنندگان در محل دانشگاه علوم قرآن وحدیث قم برگزار شد.

تهامی اظهار داشت: در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین صادقی ضمن آرزوی موفقیت و توفیق روزافزون برای قضات آتی دستگاه قضایی، به تبیین ضرورت و آثار برگزاری این دوره و سایر ارشادات مربوط پرداخت.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها