امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۵:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110869
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان تهران، در ابتدای این بازدید عبداله زاده رئیس دادگستری و حسینی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ری ...

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان تهران، در ابتدای این بازدید عبداله زاده رئیس دادگستری و حسینی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ری گزارشی از عملکرد و مشکلات مطروحه در این حوزه قضایی را مطرح کردند.
رئیس کل دادگستری استان تهران ضمن تقدیر از زحمات ارزشمند قضات و کارمندان شریف و خدوم این حوزه اظهار داشت: اقدامات صورت گرفته در زمینه کنترل ورودی‌ها و برنامه‌ریزی‌های لازم برای واحد ارشاد و معاضدت قضایی جهت تسهیل در امور مربوط به مراجعین قابل تحسین است.

وی همچنین با تاکید بر توسعه هر چه بیشتر ارتباط مسئولین حوزه قضایی شهرستان ری با مدیریت استان برای طرح مشکلات و یافتن راهکارهای مناسب برای برطرف نمودن آنها افزود: همه ما موظفیم در چارچوب مقررات قانونی با تمام توان به وظایف خود عمل نمائیم. البته تعدادی از قضات ما با روحیه ایثارگری در جهت اجرای عدالت و احقاق حقوق عامه تلاش می‌نمایند که امید است خداوند عالم جزای خیرشان دهد.

اسماعیلی در ادامه سخنان خود گفت: قاضی فی‌نفسه دارای شأن اجتماعی خاصی است که همگان باید در جهت حفظ این شان و جایگاه اقدام نمایند.

اسماعیلی بار دیگر موضوع نظم و انضباط را مورد تاکید قرار داد و افزود: بی‌نظمی در رفت و آمد‌ها هم با اصول مسلم قانونی، شرعی، عرفی و عقلی مغایرت دارد و هم موجبات نارضایتی افکار عمومی را به دنبال خواهد داشت.

وی افزود: البته تلاش کنیم یادمان نرود که همه ما در قبال لحظه به لحظه عمرمان در پیشگاه الهی مسئول هستیم، لازم به ذکر است که دادگستری استان تهران برنامه‌ریزی‌های دقیق در خصوص بازدید مستمر از واحدهای قضایی و کنترل دقیق ایاب و ذهاب همکاران را صورت داده است.
در این بازدید، رئیس کل دادگستری استان تهران که ضیائی مدیریت حفاظت و اطلاعات نیز وی را همراهی می‌کرد، از قسمت‌های مختلف دادگستری شهرستان ری بازدید و از نزدیک با همکاران قضایی و اداری و همچنین جمعی از مراجعین به گفت‌وگو پرداخت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها