امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۲:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11087
تاریخ انتشار: ۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۱۷
تعداد بازدید: 197
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از العهد، حزب الله لبنان با صدور بیانیه‌ای نسبت به شهادت یارا عباس خبرنگار شبکه خبری الاخباریه سوریه و زخمی شدن تیم ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از العهد، حزب الله لبنان با صدور بیانیه‌ای نسبت به شهادت یارا عباس خبرنگار شبکه خبری الاخباریه سوریه و زخمی شدن تیم همراه وی با گلوله‌های مستقیم گروه‌های مسلح بیانیه‌ای را صادر کرده است.

حزب‌الله لبنان در این بیانیه تاکید می‌کند که گروه‌های تروریستی بار دیگر جنایت جدیدی را در هدف قرار دان تیم شبکه خبری الاخباریه که در حال پوشش خبری اتفاقات شهر القصیر بود، مرتکب شدند که در جریان آن یارا عباس خبرنگار این شبکه کشته و تعداد دیگری از تیم خبری همراه وی زخمی شدند.

حزب الله لبنان تاکید کرد که این اولین جنایتی نیست که این گروه‌ها مرتکب می‌شوند، چرا که رفتار آنها با کسانی که واقعیت‌ها را منتقل می‌کند و به دنبال رساندن آن به تمام جهان برآیند، همین است.

حزب الله لبنان ضمن محکوم کردن هدف قرار دادن خبرنگاران، با سازمان‌های اطلاع رسانی سوری که مورد هجمه شدید و متعدد از سوی گروه های تروریستی قرار دارند، ابراز همبستگی کرده و شهادت این خبرنگار را به خانواده خبری وی و خانواده و دوستان و نزدیکانش تسلیت گفت و برای بقیه تیم خبری الاخباریه نیز آرزوی شفای عاجل کرد.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها