امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۶:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110875
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در آمریکای لاتین، «نیکلاس مادورو» رئیس جمهور ونزوئلا دستور داد تا با انجام یک سری اقدامات نفوذی فوری در بخش ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در آمریکای لاتین، «نیکلاس مادورو» رئیس جمهور ونزوئلا دستور داد تا با انجام یک سری اقدامات نفوذی فوری در بخش بازارهای شرکت ملی نفت ونزوئلا از فساد در بخش انرژی این کشور و قاچاق محصولات سوختی جلوگیری گردد.

خبرگزاری «ال‌اونیورسال» در این خصوص نوشت: «مادورو» گفت، در راستای پیشنهاداتی که کمیسیون ملی مبارزه با قاچاق سوخت اعلام کرده تصمیم به اقدامات نفوذی فوری در بخش بازارهای شرکت ملی نفت ونزوئلا گرفته‌ام تا بدین وسیله حقوق مردم کشورم حفظ شود.

وی در ادامه افزود که این اقدام به دلیل فعالیت‌های احتمالی گروه مافیای قاچاق سوخت که سعی در تخریب اقتصاد ونزوئلا دارند لازم و ضروری می‌باشد.

مادورو در نهایت اظهار داشت: به وضعیت تمام کسانی که در قاچاق محصولات سوختی در ونزوئلا دخیل هستند رسیدگی می‌شود و طبق قانون به مجازات اعمال خود خواهند رسید.

به گزارش فارس، به گفته منابع رسمی ونزوئلا 40 درصد از کالاهای اساسی این کشور از طریق مرز به کلمبیا قاچاق می‌شود؛ قاچاق سالانه 100 هزار بشکه نفت از ونزوئلا به کلمبیا نیز زیانی معادل 3.7 میلیارد دلار برای این کشور آمریکای لاتینی به همراه دارد.

چندی پیش رؤسای جمهور ونزوئلا و کلمبیا به ‌منظور مذاکره پیرامون راه‌های مبارزه با قاچاق نشستی داشتند و در مورد مسائلی چون بستن و حفاظت بیشتر از مرز مشترک بین 2 کشور به توافق رسیدند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها