امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۰:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110879
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 68
«عباس زکی» یکی از رهبران ارشد جنبش فتح در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در الخلیل تاکید کرد: گروه تروریستی تکفیری «داعش» ...

«عباس زکی» یکی از رهبران ارشد جنبش فتح در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در الخلیل تاکید کرد: گروه تروریستی تکفیری «داعش» برای غلبه بر عراق و سوریه و تقسیم آن به کشورهای کوچک و دادن حق تشکیل «دولت یهودی» به «اسرائیل» و تضمین امنیت و تفوق آن در منطقه تشکیل شد.

وی تاکید کرد: «اسرائیل» ارتش دفاعی ندارد، بلکه دارای ارتشی قاتل و در این بین داعش ابزار آمریکا در منطقه برای تجزیه و تقسیم آن، جهت خدمت به منافع «اسرائیل» است.

زکی تاکید کرد: کسانی‌ که بر آمریکا حکومت می‌کنند، مشتی تندرو صهیونیست هستند، به همین دلیل آمریکا هیچ‌گاه نمی‌تواند در برابر «اسرائیل» بایستد و دلیل این مدعا مباهات مستمر اوباما به این امر است که وی بزرگ‌ترین حامی «اسرائیل» در میان روسای جمهوری آمریکا به شمار می‌آید و همواره تاکید کرده که آمریکا تنها منافع مشترک با«اسرائیل» ندارد، بلکه این مشترکات اصول و مبادی و ارزش‌ها را هم شامل می‌شود.

این عضو کمیته مرکزی جنبش فتح خاطرنشان کرد: هر قدرتی مانند ایران که به آمریکا «نه» بگوید،‌ تکیه گاه مبارزات ملی فلسطینیان علیه اشغالگران اسرائیلی است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها