امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۳:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110880
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 61
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روزنامه فرانسوی فیگارو، سریال تکراری اعتصاب‌ها در فرانسه روز دوشنبه آینده مجددا کلید می‌خورد و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روزنامه فرانسوی فیگارو، سریال تکراری اعتصاب‌ها در فرانسه روز دوشنبه آینده مجددا کلید می‌خورد و این بار خلبان شرکت هواپیمایی «ایرفرانس» فرانسه هستند که بنا به فراخوان اتحادیه اصلی خلبانان این شرکت (SNPL)، قرار است از 15 تا 22 سپتامبر (24 تا 31 شهریور) دست به اعتصاب بزنند تا صدای اعتراضشان نسبت به تغییراتی که قرار است در این شرکت هواپیمایی صورت گیرد، به گوش مسئولان برسد.
 
«فردریک گژی» مدیرعامل شرکت ایرفارنس در گفت‌‌وگو با فرانس اینتر در اظهاراتی اعلام کرد: «اعتصاب خلبانان که روز دوشنبه آغاز خواهد شد منجر به لغو یک پرواز از هر دو پرواز و به عبارتی لغو 50 درصدی پروازها از ساعت 5 صبح خواهد شد.»

خلبانان ایرفرانس معتقدند که این تغییرات و فقدان گفت‌وگوی اجتماعی در خصوص جهت‌گیری‌های استراتژیک شرایط شغلی آنها را در معرض تهدید قرار خواهد داد. اتحادیه خلبانان ایرفرانس از یک ماه پیش نسبت به برگزاری اعتصاب هشدار داده بود.

بنابر اعلام رئیس این اتحادیه، در جریان این اعتصاب یک هفته‌ای، خلبانان ایرفرانس از ساعت 5 صبح تا ساعت 11 شب دست از کار خواهند کشید و از انجام هرگونه پرواز امتناع خواهند کرد. بنا بر اعلام ایرفرانس، اعتصاب کارکنان می‌تواند به لغو 50درصد پروازهای روز دوشنبه منجر شود.

اعتصاب خلبانان ایرفرانس در حالی صورت خواهد گرفت که کارکنان این شرکت پیش از این نیز در اعتراض به شرایط بد شغلی و حقوق و دستمزد پایین خود اعتصاب‌هایی را برگزار کرده بودند.
انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها