امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۶:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11089
تاریخ انتشار: ۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۱۷
تعداد بازدید: 209
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هفته‌نامه فلسطینی‌ المنار به نقل از نزدیکان به «بنیامین نتانیاهو» نوشت که پرونده‌های داغ و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هفته‌نامه فلسطینی‌ المنار به نقل از نزدیکان به «بنیامین نتانیاهو» نوشت که پرونده‌های داغ و پراهمیتی بر روز میز نتانیاهو است و همین امر باعث شده است که وی در موضوع فلسطین تعلل نماید.

بر اساس این گزارش، گزارش‌های اطلاعاتی مربوط به صحنه فلسطین و اوضاع منطقه می‌طلبد که نتانیاهو فعلا منتظر بماند و از اتخاذ تصمیمات قاطع و طرح‌های راهبردی درباره منازعه با فلسطینیان خودداری کند و به همین دلیل وی توصیه‌های دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی در این باره را پذیرفته و هرگز اقدام به اتخاذ تصمیمات بزرگ و جدی در پرونده فلسطین نخواهد کرد.

منابع آگاه گفتند که تعلل نتانیاهو به اوضاع ائتلافی که برخی‌ها سعی در ترویج آن دارند، مربوط نمی‌شود و علت اصلی انتظار وی به توصیه‌های محافل امنیتی و اطلاعاتی بازمی‌گردد و نتانیاهو جایگزین‌های لازم و آماده برای ممانعت از فروپاشی ائتلاف دارد و از توانایی برای ایجاد توازن مطلوب بین شرکای خود و اتخاذ تصمیمات لازم درباره پرونده فلسطین و ازسرگیری روند مذاکرات برخوردار است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار