امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۳:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11091
تاریخ انتشار: ۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۱۷
تعداد بازدید: 128
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خبرگزاری رسمی چین(شینهوا) در گزارشی با اشاره به اظهارات کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خبرگزاری رسمی چین(شینهوا) در گزارشی با اشاره به اظهارات کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری ایران طی روزهای اخیر نوشت: یکی از کاندیداهای انتخابات ابراز امیدواری کرد که بتواند با اتخاذ تدابیری تاثیر تحریم‌های غرب علیه ایران را به حداقل برساند.

شینهوا نوشت: نامزدهای انتخابات طی دیروز و امروز سه شنبه بر این نکته تاکید کرده‌اند که موضوع هسته‌ای قابل حل است.

براساس این گزارش، علی اکبر ولایتی گفته که اگر انتخاب شود در اسرع وقت موضوع هسته‌ای را حل و فصل می‌کند و قول داده که از ظرفیت غنی دیپلماتیک خود در این زمینه استفاده کند.

این درحالیست که محمد رضا عارف یکی دیگر از کاندیداهای انتخابات نیز گفته که دولت بعدی باید سیاستهای جدیدی برای کم کردن تاثیر تحریم‌های اقتصادی اتخاذ کند.

سعید جلیلی یکی دیگر از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری نیز درباره موضوع هسته‌ای ایران گفته است؛ ما می‌توانیم در برابر فشار غرب با در پیش گرفتن رویکرد اقتصاد مقاومتی مقابله کنیم. وی گفته که اگر رای بیاورد تلاش می‌کند اقتصاد غیرنفتی را به عنوان یکی از ابزارهای مقاومت پیگیری کند.

خبرگزاری شینهوا همچنین در گزارش‌های دیگری از انتخابات ریاست جمهوری ایران بر مساله اقتصاد به عنوان یکی از مسائل داغ مورد بحث نامزدها اشاره کرده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها