امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۵:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110915
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
محمدحسین مهدوی‌ سعیدی مشهور به «م.مؤید» در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; پیرامون روند درمان خود اظهار داشت: ...

محمدحسین مهدوی‌ سعیدی مشهور به «م.مؤید» در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; پیرامون روند درمان خود اظهار داشت: وضعیت بهتری دارم، قرار بود امروز جواب پاتولوژی برای ادامه روند درمان بیاید که هنوز خبری نیست.

وی در ادامه ضمن بیان اینکه ابتدا تشخیص پزشکان این بود که صبح فردا تحت عمل جراحی قرار بگیرم، گفت: ابتدا قرار بر عمل بود، اما تیم پزشکی به این نتیجه رسید که فعلا عمل انجام نشود.

موید در ادامه ابراز داشت: روز چهارشنبه باید مشاوره صورت گیرد و زیر نظر پزشکان روند درمان ادامه یابد.

این شاعر در پاسخ به اینکه تا چه زمان در بیمارستان بستری خواهید بود، ابراز بی اطلاعی کرد و زمان را طی امروز یا فردا عنوان کرد.

بر اساس این گزارش، محمدحسین مهدوی‌ سعیدی مشهور به «م.مؤید» هفته گذشته بر اثر بیماری در بیمارستان مسیح دانشوری تهران تحت عمل جراحی قرار گرفت.

این شاعر پس از عمل به فارس گفته بود، عصر سه شنبه از ناحیه زبان تحت عمل جراحی قرار گرفتم و بخشی از زیر زبان برای آزمایش در اختیار پاتولوژی قرار گرفت. برای مشخص شدن عمق بیماری باید تا شنبه منتظر پاسخ آزمایش بود که مشخص شود تمام این بخش برداشته می‌شود یا اینکه بیماری عمیق نیست.

وی متولد 1322 در نجف اشرف است و از شاعران مدرن و موج نو به حساب می آید. شعرهای او از دهه 40 در مجلات ادبی به چاپ رسیده است.

به تازگی بزرگداشت این شاعر ساکن لاهیجان در جشنواره شعر رضوی در سیرجان برگزار شد.

بر اساس این گزارش، از جمله آثار وی می‌توان به ، «مگر با لبخنده‌ ماه» در سال 1373 از سوی نشر محراب اندیشه، «گلی اما آفتابگردان» 1380 «تو کجاست؟»، «سیماب‌های سیمین»، «پروانه‌ بی‌خویشیِ من»، «نرگسِ هنوز»، «بی‌خوانشِ پرندگان» و... اشاره کرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار