امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۳:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110929
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پیشکسوتان و کارآفرینان چهاردهمین جشنواره صنعت چاپ امروز در مراسمی با حضور علی جنتی

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پیشکسوتان و کارآفرینان چهاردهمین جشنواره صنعت چاپ امروز در مراسمی با حضور علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مشخص شدند. در این دوره از جشنواره از 11 پیشکسوت، سه کارآفرین و یک کارشناس نمونه چاپ تجلیل و قدردانی شدند.

سید جلال حسینی لاهیجی، حسن عامری شهرابی، حسن قاسمی، محسن مهدوی حاجی، منصور حاج آخوندیان، عباس لاری، موسی تجلی رانکوهی، محمدعلی بهمنی، عبدالکریم پرتو دزفولی، سید مسعود پیمان و سیروس کاشیگر به عنوان پیشکسوتان برگزیده چهاردهمین جشنواره صنعت چاپ انتخاب شدند.

همچنین مهرداد گلستانیان، مصطفی ستاری‌فر، یدالله استاد آقا به ترتیب از استان‌های تهران، اصفهان و فارس نیز به عنوان کارآفرینان برتر این دوره از جشنواره تقدیر شدند.

در چهاردهمین جشنواره صنعت چاپ، اکبر کاظمی حیدرلو، کارشناس چاپ و نشر اداره کل فرهنگ و ارشاد استان آذربایجان غربی به عنوان کارشناس نمونه چاپ و نشر در کشور شناخته شد.

به گزارش فارس، جشن صنعت چاپ، امروز شنبه 22 شهریور ماه با حضور علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و سید عباس صالحی معاون امور فرهنگی در تالار وحدت برگزار شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها