امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۲۱:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110941
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب «زوج‌های جوان بخوانند و بدانند (555 نکته از عشق و اقتصاد و زندگی)»، شامل ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب «زوج‌های جوان بخوانند و بدانند (555 نکته از عشق و اقتصاد و زندگی)»، شامل جملاتی از این قبیل پیام‌های موجز، شوق‌انگیز، پندآموز و گاه طنزآمیز و زیرکانه در قالب ضرب‌المثل‌هایی تأمل‌برانگیز و نقل قول‌هایی از نویسندگان، شاعران، فلاسفه، اقتصاددانان و شخصیت‌های دیگر است که ماهرانه گردآوری شده تا قدمی باشد در جهت آسایش خاطر خواننده.

این کتاب دارای بخش‌هایی همانند «خانم‌ها»، «گفت‌وگو»، «کار»، «ثروت»، «مردان»، «ازدواج»، «فرزندان»، «خانواده»، «خانه‌داری»، «شادمانی»، «زیبایی ظاهری»، «عصبانیت»، «ناملایمات»، «شهامت»، «سالمندی»، «زندگی»، «اقتصادی»، «ثروت» و «آینده» است.

در بخشی کتاب «زوج‌های جوان بخوانند و بدانند» از «مارلین دیتریک»، آمده است: مردان ترجیح می‌دهند هنگام ورود به خانه، با همسری خوشحال و خانه‌ای نامرتب روبه‌رو شوند، تا با خانه‌ای مرتب و همسری عصبی.
 


 

در بخشی دیگر از «فنی برایس» می‌خوانید: بگذارید دنیا شما را همانگونه که هستید بشناسد، نه آنگونه که تصور می‌کنید باید باشید؛ زیرا اگر ژستی به خود بگیرید، دیر یا زود ژست خود را فراموش می‌کنید و آن وقت، خود واقعی‌تان کجاست؟

بر اساس این گزارش، انتشارات «قدیانی» کتاب «زوج‌های جوان بخوانند و بدانند(555 نکته از عشق و اقتصاد و زندگی)» را در 398 صفحه و با قیمت 10000 تومان منتشر و روانه بازار نشر کرده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها