امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۱۳:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110953
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
«هرمز شجاعی‌مهر» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس درباره عیادت هنرمندان و ورزشکاران با مقام معظم رهبری که روز گذشته صورت گرفت، گفت: همیشه ...

«هرمز شجاعی‌مهر» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس درباره عیادت هنرمندان و ورزشکاران با مقام معظم رهبری که روز گذشته صورت گرفت، گفت: همیشه مشتاق زیارت مقام معظم رهبری از نزدیک بودم اما هیچ وقت این توفیق نصیبم نشده بود تا اینکه وقتی به من گفتند تو اجازه داری به ملاقات ایشان بروی، خیلی خوشحال شدم.

وی ادامه داد: پیش از اینکه به عیادت ایشان بروم، فکر می‌کردم فضای سنگینی حاکم خواهد بود اما خلاف تصورم فضا بسیار دوستانه، صمیمی و مهربانانه بود. وقتی وارد اتاق می‌شوی و رهبری را با آن چهره نورانی می‌بینی حس آسمانی به آدم دست می‌دهد. 

شجاعی‌مهر عنوان داشت: خیلی دوست داشتم که وقتی ایشان را می‌بینم منویات قلبی خود را برایشان بگویم و البته گفتم و ایشان هم طوری با من برخورد کردند که برنامه‌های من را می‌بینند و لبخندی به من زدند که برایم یک دنیا ارزش داشت. به ایشان هم گفتم که اگر مملکت ما امنیت دارد به خاطر خردمندی شماست و آرزو کردم که هرچه زودتر رخت عافیت بر تن کنند.

وی در پایان گفت: صد حیف که ایشان را روی تخت بیمارستان دیدم اما همین دیدار انرژی به من داد که هنوز سر حال و با نشاطیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها