امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۱:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110965
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۰۴
تعداد بازدید: 100
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از تبریز، محمدرضا باهنر صبح امروز در آیین افتتاح هفته نکوداشت تبریز اظهار کرد: وجود نیروی انسانی متعهد و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از تبریز، محمدرضا باهنر صبح امروز در آیین افتتاح هفته نکوداشت تبریز اظهار کرد: وجود نیروی انسانی متعهد و متخصص در آذربایجان، می‌تواند ضامن و زمینه‌ساز طی کردن پله‌های اقتصادی باشد.

وی با تاکید بر سطح بالای توقعات از تبریزی‌ها در طول تاریخ، تصریح کرد: در سال‌های آینده و تا رسیدن به سند چشم‌انداز، باید سهم تبریز از متوسط رشد اقتصادی کشور بیشتر باشد.

وی این توقع را دور از انتظار ندانست و گفت: با تعهد و تخصص، باور و تلاش تبریزی‌ها، سطح توقعات دولت و مجلس از این شهر در خصوص کاهش نرخ بیکاری و تورم قابل تحقق خواهد بود.

نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در طول تاریخ هر جا که حرکت و تحولاتی در کشور بوده نام و تاثیر تبریز در آن دیده می‌شود، افزود: از دوران نهضت مشروطه تا پیروزی انقلاب اسلامی و سال‌های دفاع مقدس، این نقش‌آفرینی بارز بوده است.

محمدرضا باهنر یادآور شد: با وجود موفقیت‌های چشمگیر در بخش‌های مختلف، باید قبول کنیم که در اقتصاد کلان، نقطه قابل تکیه‌ای نداریم و این از حلقه‌های گمشده در نظام اسلامی است.

به گفته این نماینده مجلس شورای اسلامی، باید در مقابل گره‌های اقتصادی به وجود آمده که برخی تحمیلی و برخی برون‌زا است، به دولت تدبیر امیدوار باشیم.

وی با بیان اینکه هر جا بیشترین تحریم‌ها بر کشور ما وارد شده، کشورمان در آن حوزه، بهترین موفقیت‌ها را کسب کرده است، اظهار کرد: برخی‌ها می‌خواهند تحریم‌های ظالمانه را مانع اجرای کارهای بزرگ بدانند؛ این در صورتی است که که فناوری بیوتکنولوژی، نانوتکنولوژی و هسته‌ای از جمله مواردی است که نشان می‌دهد هر جا بیشترین تحریم ها بر کشور ما وارد شده، کشورمان در آن حوزه، بهترین موفقیت‌ها را داشته است.

انتهای پیام/60002/ج40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها