امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۲:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110975
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۰۴
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،  سردار اسماعیل احمدی‌مقدم فرمانده نیروی انتظامی در مراسم سی و چهارمین دانش آموختگی و سی ...

به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،  سردار اسماعیل احمدی‌مقدم فرمانده نیروی انتظامی در مراسم سی و چهارمین دانش آموختگی و سی و سومین سردوشی‌بگیر دانش‌آموختگان دانشگاه علوم انتظامی امین اظهار داشت: دشمنان سالها تلاش کردند که در ابتدای انقلاب با توطئه‌ها و گروه‌های ضدانقلاب و تفرقه‌افکنی و بعد با تحمیل جنگ انقلاب ما را به شکست برسانند.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: دشمنان با تحریم‌های سیاسی، اقتصادی، علمی و فنی برای تخریب جمهوری اسلامی تلاش کردند اما نتوانستند کاری از پیش ببرند و امروز جمهوری اسلامی یک نظام درخشان، متکی بر ارزش‌های اسلامی و انسانی است که در جهان امروز مقبولیت دارد.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: دشمنان تلاش می‌کنند که چهره رحمانی اسلام را تخریب کنند و چهره‌ای خشن و آدم‌کش در اذهان بنشانند.

وی ادامه داد: اقتدار امروزه متکی بر مال و زور و بازو نیست بلکه عنصر اصلی اقتدار در قدرت فکر، مغز، اندیشه و قدرت علمی است و قدرت پیش‌بینی و اطلاعاتی دقیق.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: امروز دزدان عرصه فضای مجازی چه دزدان مردم مال و آبروی مردم و چه مروجان فساد و تباهی و چه جاسوسان اطلاعاتی همه از ابزارهای جدید استفاده می‌کنند و باید ناجا هم مسلح بر تکنولوژی دقیق باشد.

وی تصریح کرد: اقتدار یک مفهوم چندبُعدی است که قدرت مشروع برگرفته از قانون و مورد قبول مردم است برای حفظ امنیت جامعه.

سردار احمدی‌مقدم ادامه داد: اقتداری که موجب کارآمدی است در سخت‌ترین موارد هم امنیت را تأمین می‌کند.

وی گفت: با اینکه در بعضی جاها قدرت‌های جهان بسیج شده‌اند تا امنیت را برچینند اما دیده‌اید در بعضی جاها قادر نیستند و در مجموع جمهوری اسلامی ایران بسان یک جزیره امنی است  در یک اقیانوس متلاطم نقطه امنی برای سایر ملت‌ها شده است.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: عنصر کارآمدی یعنی میدان عمل و اینکه به مطالبات مردم بهتر از گذشته پاسخ داد.

سردار احمدی‌مقدم تصریح کرد: بقای هر نظامی در گرو دو عنصر کارآمدی و مبارزه با فساد است و ناجا در دو جبهه مبارزه با فساد چه فساد درونی و چه بیرونی موفق بوده است.

وی گفت: در جبهه مبارزه با فساد در بیرون ناجا در مبارزه با مفسدان، متجاوزان، تبهکاران و ویژه‌خواران و اجرای قانون هیچ تفاوتی بین کسی نباید قائل باشد.

سردار احمدی‌مقدم ادامه داد: از سوی دیگر مبارزه با فساد درونی هم مهم است و در میدان‌هایی که ما می‌رویم آلودگی‌ها زیاد است و لغزشگاه‌ها نیز وجود دارد اما ناجا افتخار دارد که اگر گوشه‌ای از سازمانش نقطه چرکینی پیدا شود جراحی کند و به مردم اعلام کند و هیچ نگرانی از افشای آن نداشته باشد چرا که این امر باعث اعتماد بیشتر مردم می‌شود.

ادامه دارد ...

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها