امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۰۹:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110987
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۱۶
تعداد بازدید: 73
‌به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، مرتضی دهقان اظهار داشت: با هدف نظارت بر عملکرد دفاتر و ...

‌به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، مرتضی دهقان اظهار داشت: با هدف نظارت بر عملکرد دفاتر و شرکت های خدمات مسافرت هوایی و اطمینان از وضعیت و مطابقت این دفاتر با مفاد آئین نامه نظارت بر تاسیس و فعالیت دفاتر خدمات مسافرت هوایی، جهانگردی و زیارتی مصوب هیات وزیران، از178 دفتر در کل کشور بازرسی شد.
وی تعداد مجوزهای لغو شده در مدت مذکور را 14 فقره اعلام کرد و افزود: بر اساس بازرسی‌های به عمل آمده توسط بازرسان کمیته فنی سازمان هواپیمایی کشوری 16 مجوز به دلیل عدم رعایت قوانین و مقررات و تطبیق با آیین‌نامه دفاتر خدمات مسافرت هوایی تعلیق شد.
مرتضی دهقان اضافه کرد: همچنین 17 مورد به دلیل عدم رعایت قوانین و مقررات سازمان هواپیمایی کشوری و ارتکاب تخلف گرانفروشی به سازمان احضار و اخطار کتبی با درج در پرونده دریافت کردند.
مدیرکل دفتر نظارت بر فرودگاه‌ها، شرکت ها و موسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری، اظهارداشت: 713 مجوز از ابتدای امسال تمدید و جهت عدم تمدید مجوز توسط دفاتر خدمات مسافرت هوایی در موعد مقرر 186 مورد اخطار نیز طی مدت مشابه صادر شده است.
انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار