امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۷:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110995
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۱۶
تعداد بازدید: 46
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از تبریز، خالد احمد القدومی ظهر امروز در آیین بهره‌برداری و افتتاح پارک غزه در تبریز اظهار کرد: بی‌تردید ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از تبریز، خالد احمد القدومی ظهر امروز در آیین بهره‌برداری و افتتاح پارک غزه در تبریز اظهار کرد: بی‌تردید این فعالیت امروز مردم تبریز و نامگذاری یک پارک به نام غزه بیانگر عشق و علاقه شما به مقاومت و فلسطین است.

وی با تشکر و قدردانی از تمامی ساختار شهری تبریز، این شهر را مظهر مقاومت و شهادت دانسته و تصریح کرد: از حسن میزبانی و میهمان نوازی تمام مسئولان دولتی در آذربایجان‌شرقی و به خصوص شهر تبریز تشکر و قدردانی می‌کنم.

خالد احمد با اشاره به خواهر خواندگی تبریز و غزه گفت: بی‌تردید واژه خواهر خواندگی خود نشان دهنده تمام تعابیر احساسی بین دو شهر است و در این بین تبریز و فلسطین نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

رئیس دفتر حماس در ایران ادامه داد: ملت فلسطین تا آزادی آخرین وجب از خاک این کشور از وجود صهیونیست‌ها به مبارزه ادامه خواهند داد و سخن رهبر انقلاب در این باره را محقق می‌کنند.

وی تاکید کرد: آرزو می‌کنم این توفیق نصیب دیگر ملت‌ها نیز شده تا در این مبارزه برای آزادی فلسطین تلاش کرده و نماز مقبول و یکپارچه را در سرزمینی آزاد به جا بیاوریم.

رئیس دفتر حماس در ایران گفت: ما و ایران هم از لحاظ تهدیدهایی که به ما می‌شود و هم در سرچشمه‌های دینی اعتدال‌گرای انقلابی با یکدیگر اشتراکات فراوانی داریم که این هم پیمانی باعث می‌شود در غم و شادی حضور یکدیگر را احساس کنیم.

انتهای پیام/60002/صا30/پ3003

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها