امروز : دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 23
۲۲:۴۶
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 111
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۸
تعداد بازدید: 402
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود در لاذقیه، یگان‌های ارتش سوریه امروز سه‌شنبه موفق شدند، کنترل قلعه «صلاح الدین» در منطقه «الحفه» از توابع ریف ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود در لاذقیه، یگان‌های ارتش سوریه امروز سه‌شنبه موفق شدند، کنترل قلعه «صلاح الدین» در منطقه «الحفه» از توابع ریف لاذقیه در غرب سوریه را به دست گرفتند و مواضع خود در این منطقه رابه گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود در لاذقیه، یگان‌های ارتش سوریه امروز سه‌شنبه موفق شدند، کنترل قلعه «صلاح الدین» در منطقه «الحفه» از توابع ریف لاذقیه در غرب سوریه را به دست گرفتند و مواضع خود در این منطقه را پس از درگیری‌های شدید و سخت تحکیم بخشیدند.

براساس گزارش‌های به دست آمده نیروهای دفاع ملی سوریه نیز در عملیات آزاد سازی قلعه «صلاح الدین» در کنار ارتش و نیروهای مسلح سوریه مشارکت داشتند.

گروه‌های تروریستی و افراد مسلح حدود یک سال است که بر قلعه «صلاح الدین» تسلط داشتند.

این درحالی است که گزارش شده، دولت سوریه تلاش بسیاری به کار می‌برد تا جایگزین‌هایی برای تامین نیازها و خدمات اساسی شهروندان سوری پیدا کند که از جمله آنها تامین گاز منازل به ویژه در دمشق پایتخت سوریه است.

پس از ورود افراد مسلح و گروه‌های تروریستی به منطقه «عدرا» که پالایشگاه گاز این منطقه گاز مورد نیاز دمشق و ریف آن را تامین می‌کند، برخی از شهرهای این دو استان در خصوص گاز منازل با کمبودهایی مواجه هستند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها