امروز : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 24
۰۸:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111000
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۱۶
تعداد بازدید: 16
  جواد محجوب در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; پیش از اعزام تیم ملی به بازی‌های آسیایی اینچئون، اظهار داشت: با تمریناتی

 
جواد محجوب در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; پیش از اعزام تیم ملی به بازی‌های آسیایی اینچئون، اظهار داشت: با تمریناتی که در طول این مدت در اردوها سپری کرده‌ایم به مرز آمادگی  رسیده‌‌ام. امیدوارم در روز مسابقات شرایط روحی خوبی داشته باشم و بتوانم بهترین عملکرد را از خود به نمایش بگذارم.
وی در ادامه افزود: من تمام تلاشم را کرده‌ام و از اینجا به بعد اگر در روز مسابقات شش دانگ باشم می‌توانم مدال کسب کنم. هر کسی بجنگد به اعتقاد من می‌تواند مدال کسب کند، اما باز هم می‌گویم شرایط روز مسابقات خیلی مهم است.
وی در پاسخ به این سؤال که آیا می‌توانی عنوان بهتری نسبت به دوره گذشته در بازی‌های آسیایی کسب کنی، گفت: در بازی‌های آسیایی گوانگجو عنوان هفتمی را کسب کردم و با تلاشی که در طول اردوها داشتم فکر می‌کنم می‌توانم بهتر از گوانگجو نتیجه کسب کنم. می‌روم اینچئون تا بهترین عملکرد را داشته باشم.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: همه جودوکاران آرزو می‌کنند این رشته دوباره احیا و به روزهای درخشان بازگردد. هر کسی به اندازه خودش تلاش می‌کند و تیم اعزامی به اینچئون آرزو می‌کند تا با کسب مدال به کمک این رشته برود.
جودو‌کار سنگین‌ وزن تیم ملی کشورمان در پایان، گفت: جواد محجوب به همه مردم قول می‌دهد که در تاتامی اینچئون برای کسب بهترین نتیجه بجنگد. کاروان ورزش ایران می تواند روی مدال جودو حساب باز کند. مردم هم برای موفقیت کاروان ایران دعا کنند.
انتهای پیام/خ 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها