امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۳:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111006
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۱۶
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در غزه، گردان‌های القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز یک‌شنبه از «

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در غزه، گردان‌های القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز یک‌شنبه از «پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; » به خاطر پوشش خاص و متمایز از تجاوز رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه تقدیر کرد.
  
در این راستا این گردان‌ها از «عوض ابو دقه»، خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در غزه نیز به خاطر نقش فعال و تاثیرگذارش در پوشش اخبار تجاوز «اسرائیل» به نوار غزه و رسوا کردن جنایات اشغالگران تقدیر کرد.
همچنین هیأت اطلاع رسانی میدانی گردان‌های القدس نیز بخاطر نقش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در پوشش اخبار مقاومت در نبرد بنیان مرصوص ظرف51 روز تشکر و آمادگی خود برای همکاری با این خبرگزاری اعلام کرد.
  
این هیأت در ادامه بر ضرورت وجود همکاری هرچه بیشتر و گسترده‌تر با تمام رسانه‌های مستقل و حامی مقاومت و انتشار فرهنگش در میان عامه مردم تاکید کرد.
از سوی دیگر، ابو دقه از هیأت اطلاع رسانی میدانی گردان‌های القدس از این دیدار تشکر و آمادگی خود را برای هرگونه همکاری که در خدمت مقاومت باشد،‌ اعلام و تاکید کرد که پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و کادر آن بر انتشار و درج خبرهای مقاومت تلاش بسیار دارند.
  
انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها