امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۲۳:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111023
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۱۶
تعداد بازدید: 41
«سید عزت الله ضرغامی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره سمت و مسئولیت بعدی خود پس از اتمام دوره ...

«سید عزت الله ضرغامی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره سمت و مسئولیت بعدی خود پس از اتمام دوره ریاستش بر سازمان صداوسیما گفت: من مهم‌ترین رسالت خود را در این می‌بینم که از تمام ثانیه ها و دقایق دوره مدیریتی که در آن قرار داریم نهایت استفاده را بکنم و معتقدم آن قدر کار در این دوره می‌توان انجام داد که دیگر به هیچ چیز دیگری بعد از این دوره نباید فکر کرد.

وی ادامه داد: واقعیت این است که من به هیچ چیز فکر نمی‌کنم و برنامه‌ریزی ندارم تا روز آخر. معتقدم که جایگاهی که رسانه ملی دارد و تاثیرگذاری که شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی دارند، با هیچ چیز قابل مقایسه نیست و به همین دلیل همه دنبال آن هستند و می‌خواهند بدانند که چه کسی می‌آید و چه کسی می‌رود و از 4 سال قبل برای این سمت گمانه‌زنی می‌کنند. تنها دلیلش همین اهمیتی است که گفتم. بخصوص در این سالهای پر فراز و نشیب کشور و بخصوص در دوره انتخابات و مسائل مهم سیاسی، فرهنگی کشور. جایگاه رسانه ملی در  سال‌های اخیر در سطح جهانی مشخص است و به همین دلیل فکر می‌کنم این حوزه به قدری اهمیت دارد و کار در آن حساس و دشوار است که تا دقیقه آخر نمی‌توان به موضوع دیگری فکر کرد.

وی درباره شیرین‌ترین اتفاقی که دوره مدیریتش روی داده نیز گفت: باید روی این موضوع فکر کنم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها