امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۴:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111034
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، پیشروی ارتش سوریه در بسیاری از محورهای دمشق و ریف آن با تمرکز بر کوی «الدخانیه» در دمشق ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، پیشروی ارتش سوریه در بسیاری از محورهای دمشق و ریف آن با تمرکز بر کوی «الدخانیه» در دمشق ادامه دارد.

جدیدترین گزارش‌های میدانی رسیده از کوی الدخانیه بر این امر تاکید دارد که ارتش سوریه موفق به قطع راه‌های ارتباطی و امداد و کمک‌رسانی گروه‌های مسلح بین دو منطقه الدخانیه و عین ترما شد که خط اول کمک رسانی و امداد گروه‌های مسلح مستقر در الدخانیه به شمار می‌آید.

قطع این خط امداد و کمک‌رسانی به معنای شمارش معکوس پایان کار گروه‌های مسلح تروریستی در کوی الدخانیه است، چراکه ارتش سوریه هم اکنون بر 80 درصد این کوی تسلط دارد و تنها مانع موجود برسر راه آن شماری از اهالی کوی است که گروه‌های مسلح از آنها به عنوان سپر انسانی استفاده می‌کنند.

این درحالی است که نیروی هوایی ارتش سوریه نیز به موازات عملیات پیاده نظام ارتش سوریه مواضع گروه‌های مسلح در مناطق عین ترما،‌ الدخانیه، غوطه شرقی،‌ دوما و جوبر را هدف گرفته و منهدم کرده است.
انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها