امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 17
۰۵:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111052
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
لطف‌الله فروزنده قائم‌مقام دبیرکل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره تشکیل ...

لطف‌الله فروزنده قائم‌مقام دبیرکل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره تشکیل جلسه شب گذشته تشکل متبوعش اظهار داشت: در این جلسه ما پیرامون برخی مسائل داخلی و خارجی بحث کردیم؛ مبحث اول موضوع مواضع آمریکا و زیاده‌خواهی و توطئه جدید آنها به اسم مقابله با داعش بود که در این طراحی خود از مرتجعین عرب استفاده می‌کنند.
فروزنده ادامه داد: همه دنیا می‌دانند که داعش از سوی آمریکا تسلیح شده است و اقدامات اخیر آنها نشان‌دهنده برنامه‌ریزی بلندمدت برای حضور غیرقانونی آمریکا در منطقه است و ما این دخالت خارجی را محکوم می‌کنیم.
قائم‌مقام دبیرکل جمعیت ایثارگران در ادامه به موضوع دوم جلسه شب گذشته پرداخت و گفت: اعضاء ضمن حمایت از تیم هسته‌ای تأکید داشتند که رئیس‌جمهور و تیم هسته‌ای باید بر اصول پافشاری کنند و نسبت به بازی‌های سیاسی آمریکا حساس باشند و همواره نگاه بدبینانه‌ای به آمریکا داشته باشند.
وی موضوع سوم را بحث وحدت نیروهای اصولگرا عنوان کرد و گفت: اصولگرایان به دلیل نقاط مشترک زیاد باید به وحدت برسند.
فروزنده ضمن تشکر و تبریک به اعضای شورای شهر در انتخابات اخیر یادآور شد: با توجه به استیضاح وزیر علوم و انتخاب رئیس جدید شورای شهر ما می‌بینیم که اصولگرایان از ظرفیت خوبی در وحدت برخوردار هستند.
این فعال اصولگرا درادامه موضوع دیگر در جلسه شب گذشته جمعیت ایثارگران را توصیه به دولت برای عدم حاشیه‌روی و اجازه ندادن به فتنه‌گران برای ورود به صحنه مدیریتی کشور دانست و تأکید کرد: اعضا بر مباحث اقتصادی و لزوم رسیدگی به معیشت مردم تأکید داشتند.
وی مسئله دیگر در جلسه شب گذشته مطرح شد را موضوع فرهنگ عنوان کرد و گفت: آنچه باعث رشد کشور می‌شود اتکاء‌ به فرهنگ اسلامی و ایرانی است.
فروزنده در پایان از برگزاری همایش جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در پائیز و در آبان یا آذرماه سال جاری خبر داد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها