امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۹:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111061
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
جلیل جعفری بنه خلخال در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: بازدید از صنایع مربوط به پتروشیمی هند و ایرلند و انجام برخی مذاکرات از اهداف ...

جلیل جعفری بنه خلخال در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: بازدید از صنایع مربوط به پتروشیمی هند و ایرلند و انجام برخی مذاکرات از اهداف این ماموریت است.

وی گفت: تعامل با کشورهای مختلف جهان به ویژه کشورهایی که به حقوق متقابل هم احترام می‌گذراند در قالب سیاست‌های نظام و رهنمودهای مقام معظم رهبری همیشه مهم بوده است و با توجه به ماموریتی که بر عهده ما سپرده‌اند ابتدا در کشور هند حضور خواهیم یافت و پس از انجام ماموریت محوله به کشور ایرلند عازم خواهیم شد.

جعفری بنه خلخال ادامه داد: بازدید از صنایع پتروشیمی و پالایشگاه‌های صنعت نفت و صنایع مربوط به حوزه انرژی از اولویت‌های بسیار مهم این ماموریت است که در نظر است با توافق طرفین در گسترش این صنعت و استفاده از تجربیات متقابل گام‌های مهمی برداشته شود.

وی افزود: در کنار انجام بازدید‌های لازم در حوزه انرژی، مذاکراتی هم در این حوزه با مسئولان دو کشور خواهیم داشت.

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی در پایان سخنان خود به خبرنگار فارس در اردبیل بیان کرد: جذب نظر سرمایه‌گذاران کشورهای هند و ایرلند برای سرمایه‌گذاری در کشور ایران هم مدنظر بنده و تیم همراه خواهد بود.

انتهای پیام/62003/خ30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها