امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۰:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111069
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
  به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مراسم صبحگاه عمومی نیروی دریایی ارتش که در آستانه فرارسیدن هفته دفاع مقدس در ستاد این نیرو ...

 
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مراسم صبحگاه عمومی نیروی دریایی ارتش که در آستانه فرارسیدن هفته دفاع مقدس در ستاد این نیرو برگزار شد، امیر دریادار خادم بی غم، جانشین فرمانده نداجا ضمن تأکید بر لزوم توجه به بزرگداشت سالروز ایام هفته دفاع مقدس گفت: نیروی دریایی ارتش همانند امروز که با حضور در آبهای آزاد و بین المللی افتخارات بزرگی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به ارمغان آورده است، در دوران هشت سال دفاع مقدس نیز با حضور در عملیات های متعدد حماسه هایی عظیم خلق کرد.

بی‌غم با بیان اینکه فرهنگ دفاع مقدس، رزمندگان، ایثارگران، جانبازان و آزادگان درس هایی را به ما آموختند، اظهار داشت: اگر دفاع مقدس را تجربه نمی کردیم، هرگز دوست و دشمن را نمی شناختیم و به این درجه از افتخار در مجامع بین المللی نمی رسیدیم.

وی افزود: پرداختن به تاریخ دفاع مقدس و نقل خاطرات آن دوران نباید منحصر به هفته دفاع مقدس شود لذا یادآوری آن در هر روز ضروری است.

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به عزت، استقلال و آزادی کنونی کشور، آنها را مرهون جانفشانی و غیرت شهدا و ایثارگران عنوان کرد.
انتهای پیام/  

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار