امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۷:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111087
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
بهمن مشکینی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره تدوین نهایی پیش‌نویس قانون سازمان‌های مردم‌نهاد اظهار داشت: در طی یک فرایند طراحی شده نمایندگان ...

بهمن مشکینی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره تدوین نهایی پیش‌نویس قانون سازمان‌های مردم‌نهاد اظهار داشت: در طی یک فرایند طراحی شده نمایندگان سازمان‌های مردم‌نهاد با دستگاه‌های ذی‌ربط جلسه‌ای برای تدوین نهایی پیش‌نویس این قانون داشته‌اند که توسط پرتال وزارت کشور و تمامی نظرات درباره این پیش‌نویس بحث شد.
وی ادامه داد:‌ از 18 تا 20 شهریور در سه شیفت در خصوص پیش‌نویس قانون نظرات به جمع‌بندی رسید و یک چهارم این پیش‌نویس به تصویب اعضا رسید و از نظر کیفی 80 درصد از این قانون به تأیید جمعی از نمایندگان سازما‌ن‌های مردم‌نهاد و دستگاه‌های ذی‌ربط رسیده است.
مدیرکل سازمان‌‌های مردم‌نهاد وزارت کشور خاطرنشان کرد: تا سه هفته آینده نیز جلسه‌ دیگری در خصوص این پیش‌نویس و بررسی دیگر پیشنهادات تشکیل می‌شود و در اواخر مهرماه لایحه قانون سازمان‌های مردم‌نهاد به هیئت وزیران ارسال خواهد شد و امید است در مجلس شورای اسلامی نیز با دو فوریت هرچه سریع‌تر به تصویب برسد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها