امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۱۳:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111089
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 123
به گزارش خبرنگار فارس حسین محمد پورزرندی با بیان این مطلب گفت : بانک شهر به منظور فراهم کردن راهکار یکپارچه پرداخت‌ در کشور،کارت چند منظوره و منعطف ...

به گزارش خبرنگار فارس حسین محمد پورزرندی با بیان این مطلب گفت : بانک شهر به منظور فراهم کردن راهکار یکپارچه پرداخت‌ در کشور،کارت چند منظوره و منعطف را به منظور مدیریت فضای پول خرد کشور و رفع معضلات فعلی، مطرح کرد که به عنوان وجه تمایز بانک شهرنسبت به سایر بانک‌های کشور است.
 
وی افزود‌‌: محصول کارت شهروندی بانک شهر که با تکنولوژی منحصر به فردی طراحی شده است منطبق بر دستورالعمل کیف پول الکترونیکی(کیپا) بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران بوده و راهکاری نوین در راستای پرداخت پول خرد به صورت برون خط( offline ) است .
 
پورزرندی با اشاره به مزایای این کارت خاطر نشان کرد‌: کارت شهروندی‌،علاوه برقابلیت کارت بانکی امکان تعریف به‌عنوان کارت شناسایی،کارت بیمه، امضای دیجیتال،کارت تخفیف، بن کارت و ... را دارد که پرداخت سریع و قابل اطمینان را فراهم می‌کند و به منظور رفاه عمومی شهروندان محترم طراحی شده است .
 
وی با بیان این‌که این کارت‌، ترکیب کارت شتابی و کارت هوشمند مبتنی بر فناوری روز است، گفت‌: با این کارت‌ها علاوه بر آن‌که همانند سایر کارت‌های عضو شتاب‌، امکان خرید از پایانه های فروش‌، دریافت پول از دستگاه های خودپرداز و ... به صورت آنلاین وجود دارد. با قابلیت کیف پول الکترونیکی ، امکان پرداخت در حوزه‌های حمل و نقل شهری مانند اتوبوس‌، مترو‌، پارکومتر و دیگر حوزه‌هایی که در آینده نزدیک به عنوان حوزه‌های پذیرندگی کیف پول شهروندی بانک شهر اعلام می‌شود‌، وجود خواهد داشت.
 
نائب رئیس هیات مدیره بانک شهر‌، با اشاره به توزیع کارت شهروندی در سطح شعب ، اظهار کرد‌: همه شهروندان تهرانی می‌توانند با مراجعه به شعب بانک شهر این کارت را که علاوه بر نام و مشخصات حساب ، تصویر متقاضی نیز بر روی آن قابل چاپ است‌، دریافت کنند.
 
به گفته وی ، در این راستا بانک شهر امید دارد تا با گسترش فضاهای پذیرش کارت شهروندی، خدمتی بی همتا برای تمامی شهروندان عرضه کند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار