امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۷:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111090
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
  به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی انجمن روزنامه نگاران مسلمان،‌ مهدی شکیبایی پس از پایان سومین جلسه از هشتمین

 

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی انجمن روزنامه نگاران مسلمان،‌ مهدی شکیبایی پس از پایان سومین جلسه از هشتمین دوره هیأت مدیره انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان، گفت: در سومین جلسه دور جدید هیأت مدیره، حسن کربلایی عضو هیأت مدیره به عنوان مدیر اجرایی انتخاب و با صدور حکمی از سوی سید نظام‌الدین موسوی دبیرکل انجمن به این سمت منصوب شد.

سخنگوی انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان در خصوص فعالیت‌های مدیر اجرایی، افزود: بر اساس ماده هفت اساسنامه انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان این انجمن دارای ارکانی شش‌گانه است که هیأت اجرایی یکی از این ارکان محسوب می‌شود.

وی گفت: هیأت اجرایی متشکل از هفت کمیته شامل کمیته‌های سیاسی، تشکیلات، فرهنگی و هنری، حقوقی و امور مجلس، آموزش و تحقیقات، ارتباطات و اطلاع‌رسانی و رفاهی بوده که مسئولیت امور اجرایی انجمن را بر عهده داشته و توسط مدیر اجرایی اداره می‌شود. مدیر اجرایی با پیشنهاد دبیرکل و تصویب هیأت مدیره و با حکم دبیرکل منصوب می‌شود.

سخنگوی انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان در ادامه گفت: در سومین جلسه از هشتمین دوره هیأت مدیره انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان همچنین کمیسیون‌های تخصصی و داخلی هیأت مدیره این انجمن نیز مشخص شدند.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها