امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۴:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111112
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، آیت‌الله سید حسن عاملی عصر امروز در دیدار با اعضای شورای قرآن، نماز و عترت آموزش و پرورش ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، آیت‌الله سید حسن عاملی عصر امروز در دیدار با اعضای شورای قرآن، نماز و عترت آموزش و پرورش ناحیه دو اردبیل در آستانه بازگشایی مدارس اظهار کرد: نسل امروز ما به بهترین الگوها و معیارهای تربیتی و آموزشی سالم نیازمند هستند و باید این الگوها را از مکتب اسلام و آرمان‌های اهل بیت عصمت و طهارت (ع) معرفی کنیم تا دشمن نتواند الگوهای برخاسته از تفکر الحادی خود را قالب کند.

وی با بیان اینکه امر تربیت و توجه به زیربناها در این بخش موضوعی اساسی و حیاتی است، تصریح کرد: کوتاهی و قصور در این حوزه می‌تواند آسیب و آفت‌های بسیار زیاد را به همراه داشته باشد.

امام جمعه اردبیل گفت: به تعلیم و تربیت به عنوان اقتدار فرهنگی و خطیر بودن این مسئله باید توجه کنیم و به بازخورد آن در جامعه به لحاظ فرهنگی عنایت داشته باشیم.

عاملی نسبت به کشف استعداد دانش‌آموزان به لحاظ فرهنگی و تربیت نیروی فرهنگی متعهد و متبحر با استفاده از نرم‌افزار فرهنگی معنوی تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، مصطفی کافی معاون پرورشی و فرهنگی اداره‌کل آموزش و پرورش استان نیز در مورد مسائل و مشکلات حوزه فعالیت خود از جمله به نبود انسجام عملیات و موازی‌کاری اشاره کرد و تخصصی کردن فرهنگ قرآنی را در سطح استان از ضرورت و اولویت برنامه‌ها عنوان کرد.

انتهای پیام/62004/ی20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها