امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۵:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111115
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ارومیه، فریدون سید‌مصطفوی بعد از ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی امر به معروف و نهی از منکر که در ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ارومیه، فریدون سید‌مصطفوی بعد از ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی امر به معروف و نهی از منکر که در سالن جلسات حوزه استانداری برگزار شد، اظهار داشت: یکی از اقدامات مهم آموزش و پرورش در راستای ترویج عفاف و حجاب در مدارس این بوده که همزمان با بازگشایی مدارس در آذربایجان غربی تمام دانش‌آموزان با پوشش یکسان در مدارس حضور خواهند داشت.

وی افزود: تمام دانش‌آموزان با یک نوع لباس ملزم به حضور در مدارس بوده و این امر به شهر جلوه خاصی می‌بخشد.

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی تصریح کرد: آموزش و پرورش آذربایجان غربی برای ترویج و توسعه فرهنگ عفاف و حجاب برنامه‌های متنوع فرهنگی آماده کرده است.

سید‌مصطفوی گفت: یکی از برنامه‌های مهم این نهاد، اطلاع‌رسانی در شیوه پوشش مدارس به وسیله نمایشگاه مد و لباس با حضور مدیران سراسر استان بود که این طرح به نحو احسن برگزار شد.

وی اظهار داشت: یکی از برنامه‌های مهمی که برای نخستین بار در آذربایجان غربی به منظور ترویج و توسعه عفاف و حجاب برگزار شد، ارائه پوشش مدرسه برای 10 درصد از دانش‌آموزان به صورت رایگان بود.

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی تصریح کرد: برگزاری مسابقات قرآنی و دینی فرصت مناسبی جهت نشر و توسعه فرهنگ عفاف و حجاب در آذربایجان غربی است.

انتهای پیام/61004/ی20/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها