امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۴:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111118
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در پلدختر، قدرت‌الله ترابی‌نژاد امشب در جلسه شورای آموزش و پرورش پلدختر با بیان اینکه شورای آموزش‌ و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در پلدختر، قدرت‌الله ترابی‌نژاد امشب در جلسه شورای آموزش و پرورش پلدختر با بیان اینکه شورای آموزش‌ و پرورش باید برنامه‌ریزی مناسب در راستای ارتقای سطح کیفی علمی دانش‌آموزان ترتیب دهد، گفت: برنامه اصلی این شورا استفاده از همه ظرفیت‌های موجود شهرستان برای بهره‌مندی مناسب از امکانات برای شناسایی و آموزش خلاقیت در بین دانش‌آموزان پلدختری است.

وی افزود: استفاده از ظرفیت خوب فنی و حرفه‌ای برای مهارت‌آموزی، ایجاد کلاس‌های مهارتی، تشکیل کلاس‌های فوق برنامه درسی و بالا بردن سطح آشنایی دانش‌آموزان با بازدید از کارخانه‌های موجود شهرستان و دیگر ظرفیت‌ها می‌تواند موجب شکوفایی هرچه بیشتر استعدادها در شهرستان پلدختر شود.

فرماندار پلدختر با بیان اینکه ایجاد آموزه‌های علمی و ورزشی در پایه‌های مختلف تحصیلی می‌تواند، موجب ایجاد رقابت سالم در بین دانش‌آموزان و ارتقای سطح علمی شود، خواستار برنامه‌ریزی بهتر متولیان آموزش‌وپرورش برای تحقق این مهم شد.

ترابی‌نژاد با ابراز رضایت‌مندی از طرح هجرت در شهرستان پلدختر و با قدردانی از همه مسئولان، گفت: طرح هجرت یک طرح خوب و موفق در راستای معنویات رهبر معظم انقلاب بود که با اقتصاد مقاومتی همخوانی و نمونه‌ای بارز از مدیریت جهادی است.

فرماندار پلدختر در ادامه با اشاره به بازگشایی مدارس و اجرای طرح مهر، خواستار اجرای بهتر این برنامه در شهرستان پلدختر شد و بیان کرد: شناسایی مدارس پرخطر، ایمن‌سازی راه‌های مدارس، ارائه خدمات رایگان بهداشتی، نصب سرعت‌گیر، خط‌کشی خیابان‌ها و ساماندهی سرویس مدارس را از مهم‌ترین برنامه ستاد مهر شهرستان پلدختر برشمرد.

در این جلسه مدیر آموزش و پرورش پلدختر گزارشی را از برنامه و فعالیت‌های این اداره در دو ماه گذشته ارائه داد.

انتهای پیام/85009/ذ20/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها