امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۹:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111119
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در پلدختر، علیرضا افتخاری امشب در جلسه شورای آموزش‌ و پرورش گفت: طرح هجرت 3 با حضور 180 دانش‌آموز در سطح ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در پلدختر، علیرضا افتخاری امشب در جلسه شورای آموزش‌ و پرورش گفت: طرح هجرت 3 با حضور 180 دانش‌آموز در سطح مدارس شهرستان پلدختر اجرا شده است.

وی با بیان اینکه این طرح در طرح مدارسی که نیاز به رنگ‌آمیزی و تعمیر و بازسازی میز و صندلی داشته‌اند، اجرا شده است ادامه داد: در این طرح رنگ‌آمیزی 4 هزار متر مربع، شعارنویسی 90 متر، تعمیر صندلی 345 عدد و تعداد 200 میز و نیکمت مدارس انجام شده است.

افتخاری اظهار داشت: طرح هجرت ظرفیت مناسبی برای شکوفایی استعداد و پر کردن اوقات فراغت دانش‌آموزان است.

این مسئول تأکید کرد: این طرح فرصت مناسبی برای انجام فعالیت‌های گروهی و مهارتی دانش‌آموزان است که می‌تواند بستری را برای غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان فراهم کند.

وی با بیان اینکه در طرح هجرت شعار سال مقام معظم رهبری در اردوهای دانش تحقق یافته است، اضافه کرد: برنامه طرح هجرت 3 برنامه‌ای مناسب بین اداره آموزش‌وپرورش و سپاه پاسداران است و از تدابیر مقام معظم رهبری در جهت توسعه و آبادانی مراکز آموزشی است.

مدیر آموزش‌ و پرورش پلدختر عنوان داشت: دانش‌آموزان بسیجی در خصوص بهسازی واحدهای آموزشی و اماکنی که در نظر گرفته شده، با اطاعت از مقام معظم رهبری اقدامات موثری در راستای تحقق شعار سال انجام دادند.

افتخاری، به‌کارگیری جوانان و دانش‌آموزان در عرصه‌های مختلف سازندگی و غنی‌سازی اوقات فراغت آنها را از اهداف اصلی اردوهای طرح هجرت سه عنوان کرد.

مدیر آموزش و پرورش پلدختر به آثار مثبت این طرح در خنثی‌سازی تهاجم فرهنگی دشمنان اشاره و بیان کرد: دشمنان با نقش‌های خود قصد دارند، جوانان ما را مورد هدف قرار داده و برای ضربه زدن به باورهای آنان استفاده کنند که شرکت دانش‌آموزان در فعالیت‌های گروهی و پرکردن اوقات فراغت می‌تواند این نقشه‌ها را به فرصت تبدیل کند.

این مسئول در پایان با اشاره به کلاس‌های اوقات فراغت دانش‌آموزان، گفت: 570 نفر در این کلاس‌ها شرکت کردند که در رشته‌های قرآن، نقاشی، امداد و نجات، زبان، والیبال و فوتبال آموزش‌های لازم را فرا گرفتند.

انتهای پیام/85009/ذ30/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها