امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۰:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111136
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
  به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری تلویزیون «الجدید»، فرماندهی ارتش لبنان بعد از ظهر یک‌شنبه (امروز) با صدور ...

 
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری تلویزیون «الجدید»، فرماندهی ارتش لبنان بعد از ظهر یک‌شنبه (امروز) با صدور بیانیه‌ای اعلام که ساعت هشت صبح روز گذشته یک هواپیمای شناسایی دشمن صهیونیستی با نقض حریم هوایی لبنان از آسمان شهرک «کفرکلا» وارد حریم هوایی این کشور شده و به صورت دورانی در آسمان مناطق جنوبی به پرواز در آمده و سرانجام در ساعت 13:45 از آسمان شهرک «علما الشعب» حریم هوایی لبنان را ترک کرد.
بر اساس این گزارش، در ساعت 10:55 دقیقه روز گذشته دو جنگنده‌ رژیم صهیونیستی با نقض حریم هوایی لبنان از آسمان شهرک «کفرکلا» وارد حریم هوایی این کشور شده و پس از پرواز به صورت دورانی در آسمان مناطق جنوبی، در ساعت 12:25 از بالای دریا و از مقابل سهرک «شکا» به سمت ترکیه پرواز کردند.
رژیم صهیونیستی بویژه بعد از شکست در جنگ 33 روزه و صدور قطعنامه 1701 شورای امنیت، صدها بار حریم هوایی و زمینی لبنان را نقض کرده است. بیروت تا کنون چندین شکایت به شورای امنیت سازمان ملل ارائه کرده است ولی پرواز جنگنده‌ها و هواپیماهای بدون سرنشین صهیونیست در آسمان لبنان همچنان ادامه دارد.
انتهای پیام/ 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار