امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۹:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111143
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه صهیونیستی «تایمز اسرائیل»، حزب حاکم آفریقای جنوبی تاسیس رژیم صهیونیستی را «جنایت علیه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه صهیونیستی «تایمز اسرائیل»، حزب حاکم آفریقای جنوبی تاسیس رژیم صهیونیستی را «جنایت علیه بشریت» خواند.

در بیانیه منتشرشده حزب «ای‌ان‌سی» آمده است: «ما در حال تشدید فعالیت‌ها و مبارزات خود برای بایکوت و انزوای اسرائیل به عنوان «کشوری» که بر اساس آپارتاید تاسیس شده و بر مبنای حقوق بین‌الملل و کنوانسیون‌های سازمان ملل این (تاسیس اسرائیل) جنایت علیه بشریت است.»

حزب حاکم آفریقای جنوبی که با حزب کمونیسم، کنگره اتحادیه تجارت آفریقای جنوبی و سازمان ملی امور مدنی آفریقای جنوبی ائتلافی تشکیل داده اعلام کرد: «همدردی و طرفداری خود را با مردم فلسطین اعلام و از اقدام برای انزوا و تحریم اسرائیل حمایت می‌کنیم.»

آفریقای جنوبی که مردم آن سالها با نظام آپارتاید روبرو بوده، همواره یکی از حامیان مردم فلسطین بوده است. در جریان جنگ 50 روزه غزه نیز مردم آفریقای جنوبی بارها تظاهرات چندین هزار نفری در اعتراض به صهیونیست‌ها و در حمایت از فلسطین برگزار کردند.

انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها