امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۵:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111175
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب «چیتی چیتی، بنگ بنگ» از سری مجموعه رمان‌های کلاسیک نوجوان نوشته «یان فلمینگ» ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب «چیتی چیتی، بنگ بنگ» از سری مجموعه رمان‌های کلاسیک نوجوان نوشته «یان فلمینگ» با ترجمه «راضیه ابراهیمی» از سوی انتشارات قدیانی منتشر و روانه بازار نشر شد.

«یان فلمینگ» نویسنده داستان‌های مشهور «جیمز باند» این بار برای فرزندش قصه‌ای را تعریف می کند که پس از گذشت زمانی کوتاه، تبدیل به کتاب خواندنی و فیلم‌نامه و پس از آن فیلمی دیدنی می‌شود.

«راضیه ابراهیمی» مترجم کتاب «چیتی چیتی، بنگ بنگ»، مجموعه مطالب این کتاب را 3 بخش تقسیم کرده است و با بیان روان و ساده خود توانسته ارتباط درست و خوبی با مخاطب برقرار کند.

کتاب  «چیتی چیتی، بنگ بنگ» اینگونه آغاز می‌شود: همه می‌دانیم که بیشتر ماشین‌ها از آهن، سیم، پلاستیک، آب، برق و روغن ساخته شده‌اند. البته پوست شکلات‌های تافی را که زیر صندلی‌های پشتی می‌چپانیم، به اینها اضافه کنید! حتماً دیده‌اید که دود مثل ابر خاکستری از این ماشین‌ها بیرون می‌زند. بوق‌شان هم خیلی پر سروصدا است.
چراغ های سفید مثل دو تا چشم بزرگ جلوشان قرار گرفته است و دو تا چراغ قرمز هم پست‌سرشان دارند. انگار یک قوطی حلبی را روی چهار تا چرخ گذاشته‌اند تا حرکت کند!

اما بعضی ماشین‌ها، مثل ماشین من و شاید هم ماشین شما، خیلی متفاوت‌اند. اگر می‌خواهید دوست‌شان داشته باشید و درکشان کنید، رنگ‌شان را خراش ندهید، درشان را محکم نبندید، آب و روغن‌شان را به موقع عوض کنید. خلاصه اینکه درست و حسابی‌تر و خشک‌شان کنید. راستی تا یادم نرفته بگویم که آنها را تمیز و براق هم نگه دارید. آخرین نصیحت این است که آنها را زیر برف و باران هم نگذارید. پس حالا می‌فهمید که آنها هم مثل ما آدم‌ها هستند. البته بعضی از آنها چیزی بیشتر از آدم‌های معمولی‌اند، انگار بعضی‌ها جادویی هستند!

بر اساس این گزارش، مؤسسه انتشارات «قدیانی» کتاب «چیتی چیتی، بنگ بنگ » نوشته «یان فلمینگ» را در تیراژ 1100 نسخه به قیمت 5500 تومان منتشر و روانه بازار نشر کرده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها