امروز : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 21
۰۶:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111185
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، این مجموعه در پنج جلد مجزا با عناوین: جوان، ازدواج، خانواده، زندگی و نمونه‌های موفق به تفصیل به بحث ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، این مجموعه در پنج جلد مجزا با عناوین: جوان، ازدواج، خانواده، زندگی و نمونه‌های موفق به تفصیل به بحث موفقیت از ابعاد گوناگون می‌پردازد. کتاب زندگی موفق، دستورهای زندگی‌ساز خود را از سخنان پروردگار عالم و خاندان پاک پیامبر(ص) برگرفته است؛ کتاب جوان موفق، رازهای بهتر زیستن را به جوانان هدیه می‌دهد؛ کتاب ازدواج موفق براى جوانانى که در آستانه ازدواج قرار دارند، بسیار مفید است. کتاب خانواده موفق، پنجره‌ای از یک خانواده آرمانی اسلامی را به روی خوانندگان خود گشوده است و نهایتا کتاب نمونه‌های موفق، با مدد از آیات نورانی قرآن کریم و سخنان اهل بیت (ع) نمونه‌های موفق را به خوانندگان خود معرفی می‌کند.

این کتاب به قلم حجت‌الاسلام عباس رحیمی توسط انتشارات جمال با قیمت 13 هزار و پانصد تومان به بازار عرضه شده است. پخش آگهی‌های تبلیغاتی کتاب در شبکه‌های مختلف سیما به صورت رایگان و به همت «مرکز رسانه‌ای شیرازه» صورت می‌گیرد.

پیش از این آگهی کتاب‌های «اعترافات غلامان»، «کتاب‌های نارنجی»، «چرا خدا چنین کرد؟»، «مجموعه آن روزها»، « به روایت اول شخص مفرد»، «قلم رصاص» و «هشت‌سال این‌گونه گذشت»، «مرد رؤیاها»، «اطلس بدن»، «وَرمشور»، «فرزندپروری مثبت» و «فرهنگ و آداب روزه‌داری با غذاهای طبیعی» از شبکه‌های سیما پخش شده بود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار