امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۰:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111195
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 155
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در حاشیه مراسم امسال جشن ملی صنعت چاپ که با حضور علی جنتی وزیر ارشاد، سید عباس صالحی معاونت فرهنگی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در حاشیه مراسم امسال جشن ملی صنعت چاپ که با حضور علی جنتی وزیر ارشاد، سید عباس صالحی معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از اهالی فرهنگ و ادب و اهالی چاپ برگزار شد بنیاد شعر و ادبیات داستانی از شاعر و ترانه سرامعاصر  محمد علی بهمنی تقدیر کرد.
بخشی از تقدیرنامه به شرح زیر است؛

توانمندی‌های متعهدانه و مسئولانه جنابعالی سوابقی را رقم زده، گویای شایستگی هایی که نشان می دهد با الهام از زیبایی های معنوی به آفرینش آثار بدیع همت گمارده اند تا از این رهگذر هنر و ادبیات کهن مرز و بوم بلند آوازه تر شود

بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایران بر خود لازم می داند به نشانه قدردانی از بلندهمتی و سال ها تلاش و پایداری تان در گسترش ادبیات ایران زمین سپاس و سنایش صمیمانه خود را تقدیم حضورتان کند.

محمد علی بهمنی شاعر و غزل سرای ایرانی که  بسیاری بر این عقیده‌اند که غزل‌های او وام‌دار سبک و سیاق نیما یوشیج ست. شاعر شنیدنی است، نیستان، من زنده ام هنوز وغزل فکر میکنم، از جمله آثار بهمنی است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار