امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۳:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111203
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این نشست، اعضای انجمن مدیران سالن های سینما  ضمن درخواست از سازمان سینمایی برای  توجه بیشتر به این ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این نشست، اعضای انجمن مدیران سالن های سینما  ضمن درخواست از سازمان سینمایی برای  توجه بیشتر به این صنف  به بیان دغدغه ها و مشکلات  صنف خود از جمله بیکاری مدیران سالن های سینما، عدم ثبات شغلی و... پرداختند خواستار برگزاری دوره های آموزشی برای اعضای صنف خود شدند.

درادامه محمد رضا فرجی مدیر کل سینمای حرفه ای سازمان سینمایی، با تبریک روز ملی سینما بر اهمیت وجود پرسنل و مدیران سالن های سینمایی  به عنوان عوامل  پذیرنده  مخاطب  در سالن سینما تاکید کرد.

فرجی در این نشست  ضمن تقدیر از تلاش و کوشش  مدیران و پرسنل سالن های سینما  گفت: با توجه به دیجیتال شدن سیستم پخش در سینما، ما به عنوان متولی سینمای کشور سعی می‌کنیم با برگزاری دوره های آموزشی، شرایط مناسبی برای ارتقاء دانش نیروهای موجود فراهم کنیم و شما نیز با  جذب نیروهای جوان و تحصیل کرده برای استفاده از این دوره‌های آموزشی‌، ترکیبی از نیروهای با تجربه و جوانان با انگیزه  را در خدمت رسانی به مردم و ایجاد فضایی مناسب و دلچسب در سالن های سینما ایجاد کنید.

مدیر کل سینمای حر فه ای  تأکید کرد: در حال حاضر به شیوه های گذشته ، بازرس  به سالن های سینما اعزام نمی‌شود و خوشبختانه در درجه اول مردم و مخاطبین و بعد خود مدیران سالن های سینما ، بهترین بازرس و یاری کننده ما در امر نظارت بر سالن های سینما هستند.

انجمن مدیران سالن های سینما، تشکلی خصوصی  است و از زیر مجموعه های صنفی خانه سینما می باشد.

در این نشست، وجیه الله شهیدی، سید مهدی خادم، امیر قطبی، حسین مقیمی، مهران اشرفی و مجتبی لهراسبی با  محمد رضا فرجی مدیر کل سینمای حرفه ای دیدار و گفت و گو کردند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها