امروز : شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ - 2016 December 10
۱۹:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111204
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، برنامه روز به روز ورزشکاران ایران در بازی‌های آسیایی اینچئون به ترتیب زیر آمده است که این رقابت ها به ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، برنامه روز به روز ورزشکاران ایران در بازی‌های آسیایی اینچئون به ترتیب زیر آمده است که این رقابت ها به صورت زنده از رادیو ورزش گزارش می شود.

رقابت ورزشکاران ایران در بازیهای آسیایی اینچئون از 24 شهریور با مسابقه فوتبال ایران - ویتنام آغاز می‌شود که گزارش این رقابت ها به صورت زنده از رادیو ورزش پخش می شود. 

28 شهریور افتتاحیه رقابتها خواهد بود و در روز پایانی بازیها (12 مهر)، رقابتهای کاراته و مراسم اختتامیه برگزار می‌شود.
 
برنامه روز به روز ورزشکاران ایران در بازیهای آسیایی اینچئون به ترتیب زیر است: (ساعت‌ها به وقت کره جنوبی است)، این رقابت ها به صورت زنده از رادیو ورزش گزارش می شود.
 
(توضیح: این برنامه بر اساس فهرست اولیه اعلام شده از کمیته برگزاری بازیها است. با تغییر برنامه و همچنین تغییر نفرات اعزامی ایران، ممکن است برنامه زیر نیز دچار تغییر شود. در رشته های تیمی نیز برنامه مراحل بالاتر پس از انجام مسابقات مقدماتی مشخص خواهد شد.)
 
15 سپتامبر (24 شهریور)
 
فوتبال: ایران – ویتنام ساعت 17
 
18 سپتامبر(27 شهریور)
 
فوتبال: ایران – قرقیزستان ساعت 17
 
19 سپتامبر(28 شهریور)
  افتتاحیه
 
20 سپتامبر(29 شهریور)
  ووشو:
 
تالوی مردان چانگ چوان (احسان پیغمبری) ساعت 9
 
ساندای مقدماتی زنان 52 کیلوگرم (الهه منصوریان) و 60 کیلوگرم(شهربانو منصوریان) از ساعت 19:30
 
ساندای مقدماتی مردان 56 کیلوگرم(اکبر محمدزاده) و 65 کیلوگرم(محسن محمد یوسفی) از ساعت 19:20
 
شمشیربازی: انفرادی اپه(محمد رضایی، طاهر عاشوری، علی یعقوبیان، صادق عابدی) از ساعت 9، نیمه نهایی ساعت 18:40، فینال ساعت 20
 
وزنه برداری: دسته 56 (مجید عسگری) ساعت 19
 
دوچرخه‌سواری: تیم اسپرینت ساعت 16:15، فینال ساعت 18:47 ، تیمی تعقیبی ساعت 17،
 
جودو: 60 - کیلوگرم(احسان بهرامیان) از ساعت 14، نیمه نهایی 16:45، فینال 19
 
قایقرانی:  

روئینگ سبک وزن- مقدماتی (عاقل حبیبیان) 10:10،
 
روئینگ 4 نفره - مقدماتی(خشایار عباس آبادی، صابر نادری، مسعود فتحی و سیاوش سعیدی) 11:20،
 
روئینگ 4 نفره زنان- مقدماتی ساعت 11،
 
روئینگ تک نفره زنان- مقدماتی ساعت 11:40
  تیراندازی:
 
ساعت 8 مقدماتی، ساعت 10 فینال - تپانچه 10 متر بادی زنان(الهام هریجانی، سارینا قرابت، سارا میرابی)
 
ساعت 9:30 مقدماتی و ساعت 12:15 فینال تپانچه 50 متر مردان (ابراهیم برخورداری، ابراهیم رحیمی سنگری، محمد احمدی)،
 
تراپ مردان (بابک یگانه)
 
21 سپتامبر(30 شهریور)
 
شنا: 100 متر کرال پشت (جمال چاوشی فر) ساعت 9- فینال 19:25
 
هندبال: ایران – هنگ کنگ ساعت 12
 
دوچرخه‌سواری: تیمی تعقیبی ساعت 16:12، فینال ساعت 18
 
شمشیربازی: انفرادی سابر (مجتبی عابدینی، علی پاکدامن، محمد رهبری، فرزاد باهر ارسباران) ساعت 11، یک چهارم ساعت 15:30، نیمه نهایی ساعت 19، فینال ساعت 20:10
 
ژیمناستیک: تیمی(محمد رمضانپور، هادی خناری‌نژاد، سعید رضا کیخواه، محمدرضا حمیدی و ایمان خاموشی) فینال از ساعت 10 تا 19
 
جودو: 73 کیلوگرم(سعید ملایی) و 81 کیلوگرم(امیر قاسمی نژاد) از ساعت 14، نیمه نهایی ساعت 16:50، فینال ساعت 19
 
ووشو: ساندای مردان 65 کیلوگرم(محمد یوسفی)، 70 کیلوگرم(سجاد عباسی) و 75 کیلوگرم(حمیدرضا لادور) از ساعت 19
 
قایقرانی:  

روئینگ دو نفره (سید مجتبی شجاعی و امیر رهنما) – مقدماتی ساعت 10،
 
روئینگ تک نفره - مقدماتی(محسن شادی) ساعت 10:30،
 
روئینگ 8 نفره (سعید عادلی، یاسر و وحید جوهری، مسعود محمدی، افشار حیدری، اتابک پیش‌یار، فرهاد و فرزاد کربلایی، کیهان شمس(سکان دار))– مقدماتی ساعت 11:40،
 
روئینگ سبک وزن زنان ساعت 10:50،
 
روئینگ 4 نفره زنان ساعت 11:20
  تیراندازی:
 
ساعت 9 مقدماتی، ساعت 11:30 فینال - تپانچه 10 متر بادی مردان ( ابراهیم برخورداری، ابراهیم رحیمی سنگری، محمد احمدی)
 
ساعت 9:30 مقدماتی، ساعت 14:15 فینال - تراپ مردان (بابک یگانه)
 
22 سپتامبر(31 شهریور)
 
وزنه برداری: دسته 69 (جابر بهروزی) فینال ساعت 19
 
شنا:  

50 متر کرال پشت (چاوشی فر) ساعت 9، فینال 19:05
 
200 متر انفرادی مختلط (مهدی انصاری و احمدرضا جلالی) ساعت 9، فینال ساعت 19:40
 
هندبال: ایران – کویت ساعت 10
 
دوچرخه‌سواری:
 
اسپرینت ساعت 10، یک شانزدهم ساعت 11:10 یک هشتم ساعت 16:15،
 
اومنیوم اسکراچ(محمد رجبلو) ساعت 10:35، اومنیوم انفرادی تعقیبی(رجبلو) ساعت 16:33، اومنیوم حذفی(رجبلو) ساعت 18:15
 
جودو: 100 کیلوگرم(جواد محجوب) و 90 کیلوگرم(محمد جمالی) از ساعت 14، نیمه نهایی ساعت 16:00، فینال ساعت 19
 
ووشو:  

تالوی زنان تای چی چوان (حمیده برخور) ساعت 10:00،
 
تالوی مردان نانچوان ننگون(فرشاد عربی) از ساعت 9،
 
ساندای زنان یک چهارم نهایی 52 و 60 کیلوگرم(الهه و شهربانو منصوریان) از ساعت 19،
 
ساندای مردان 56 کیلوگرم(اکبر محمدزاده) 65 کیلوگرم(محسن محمد یوسفی)، 70 کیلوگرم(سجاد عباسی) و 75 کیلوگرم (حمیدرضا لادور) از ساعت 20:20
 
قایقرانی:  

روئینگ تک نفره (محسن شادی) و 4 نفره (خشایار عباس آبادی، صابر نادری، مسعود فتحی و سیاوش سعیدی) – رپه شاژ ساعت 10،
 
روئینگ 4 نفره زنان – رپه شاژ ساعت 10:30
 
تیراندازی:  

ساعت 9 مقدماتی، ساعت 11:30 فینال تفنگ بادی 10 متر زنان (نجمه خدمتی، الهه احمدی، نرجس امام قلی نژاد)
 
ساعت 9 مقدماتی، ساعت 14:30 فینال تپانچه 25 متر زنان(الهام هریجانی، سارینا قرابت، مریم سلطانی)
 
23 سپتامبر(اول مهر)
  شنا:
 
50 متر آزاد (آرشام میرزایی و احمدرضا جلالی) ساعت 9، فینال 19:05-
 
قورباغه 200 متر (آریا نسیمی شاد و مهدی انصاری) ساعت 9، فینال 19:43
 
تیروکمان: کامپوند مردان (میر کاظم‌پور، اسماعیل عبادی، مجید غیبی، مجید کیان‌زاده) مقدماتی ساعت 10 ، کامپوند زنان ساعت 14:30
 
دوچرخه‌سواری: اومنیوم یک کیلومتر(رجبلو) ساعت 10:20، اومنیوم فلایینگ لپ (رجبلو) ساعت 16:48، اومنیوم امتیازی(رجبلو) ساعت 17:38، اسپرینت یک چهارم 16:18
 
شمشیربازی: تیمی اپه (محمد رضایی، طاهر عاشوری، علی یعقوبیان، صادق عابدی) ساعت 11:10، نیمه نهایی ساعت 15:20، فینال ساعت 19
 
ژیمناستیک: انفرادی تمام اسبابفینال از ساعت 14:30 تا 20
 
جودو: تیمی مقدماتی از ساعت 14، نیمه نهایی 16:30، فینال 20
 
ووشو:  

تالوی زنان چانگچوان (هانیه رجبی) از ساعت 11:10،
 
ساندای زنان نیمه نهایی 52 و 60 کیلوگرم (خواهران منصوریان) از ساعت 19،
 
ساندای مردان نیمه نهایی 56 کیلوگرم(اکبر محمدزاده) 65 کیلوگرم(محسن محمد یوسفی)، 70کیلوگرم (سجاد عباسی) و 75 کیلوگرم(حمیدرضا لادور) از ساعت 19:40
 
قایقرانی: روئینگ تک نفره (محسن شادی) و دو نفره مردان (سید مجتبی شجاعی و امیر رهنما) رپه شاژ ساعت 10،
 
روئینگ 4 نفره زنان – رپه شاژ ساعت 10:40
 
تیراندازی:  

ساعت 9 مقدماتی و 11:45 فینال - تفنگ بادی 10 متر مردان(حسین باقری، پوریا نوروزیان، مهدی جعفری پویا)
 
ساعت 9:30 مقدماتی و 14:45 فینال تراپ زنان (شیوا فرح پور، بهاره جهان دار، مرضیه پرورش نیا)
 
24 سپتامبر( 2 مهر)
 
وزنه برداری: دسته 85 (کیانوش رستمی – رسول تقیان) فینال ساعت 19
 
شنا:  

100 متر پروانه (مهدی انصاری) ساعت 9، فینال 19
 
100 متر قورباغه(نسیمی شاد) ساعت 9، فینال 19:22
 
تیمی آزاد 4 در 100 متر ساعت 9، فینال 20:32
 
بسکتبال: ایران – تیم اول گروه B ساعت 14
 
بدمینتون: انفرادی زنان (ثریا آقایی) دور اول ساعت 9 تا 21
 
بوکس:  

مقدماتی وزنهای 69 کیلوگرم(امین قاسمی پور) و 91 کیلوگرم (علی مظاهری) از ساعت 14 تا 17،
 
مقدماتی وزن 60 کیلوگرم(فروتن گل آرا) از ساعت 19 تا 21:30
 
دوچرخه سواری:  
اسپرینت نیمه نهایی ساعت 16:20،
 
اسپرینت فینال 1 ساعت 17:56، فینال 2 ساعت 18:10، فینال 3 ساعت 18:26
 
شمشیربازی: تیمی سابر (مجتبی عابدینی، علی پاکدامن، محمد رهبری، فرزاد باهر ارسباران) ساعت 10، نیمه نهایی ساعت 14، فینال ساعت 19
 
ژیمناستیک: حرکات زمینی(فینال) ساعت 19، خرک حلقه(فینال) ساعت 20:30، دار حلقه(فینال) ساعت 22:05
 
ووشو: ساندای مردان و زنان فینال تمام اوزان از ساعت 15 تا 16:30
 
قایقرانی: فینال A و B ماده های روئینگ تک نفره سبک وزن مردان (عاقل حبیبیان) روئینگ 4 نفره مردان، روئینگ دو نفره مردان (سید مجتبی شجاعی و امیر رهنما)و روئینگ تک نفره زنان از ساعت 10 تا 12:30 – بادبانی (احمد محمدی) ساعت 11
 
تیراندازی:  

ساعت 9- فینال تفنگ 50 متر درازکش زنان (مه لقا جام بزرگ، دینا فرزادخواه، الهه احمدی)
 
25 سپتامبر(3 مهر)  
والیبال: ایران و هنگ کنگ ساعت 17
 
شنا:  

50 متر پروانه(انصاری) مقدماتی ساعت 9، فینال 19
 
100 متر آزاد(میرزایی و جلالی) مقدماتی ساعت 9، فینال 19:24
 
تیروکمان: کامپوند تیمی و انفرادی مرحله (میر کاظم‌پور، اسماعیل عبادی، مجید غیبی، مجید کیان‌زاده) حذفی از ساعت 9:30 تا 17:30
 
بسکتبال: ایران – فیلیپین ساعت 14
 
بدمینتون: انفرادی مردان( سروش اسکندری) دور اول ساعت 9 تا 21
 
دوچرخه‌سواری: کایرین ساعت 10، نیمه نهایی ساعت 16:24، فینال ساعت 18:19
 
بوکس: مقدماتی 75 کیلوگرم (سجاد محرابی) از ساعت 14 تا 17
 
ژیمناستیک: پرش خرک(فینال) ساعت 19، پارالل(فینال) ساعت 20:35، بارفیکس(فینال) ساعت 22:10
 
قایقرانی: فینال A و B ماده های روئینگ تک نفره (محسن شادی) و دو نفره مردان، هشت نفره مردان، تک نفره سبک وزن، دو نفره و چهار نفره زنان از ساعت 10 تا 12:30 – بادبانی (احمد محمدی) ساعت 11
 
تیراندازی:  

ساعت 9 مقدماتی،11:30 فینال - تفنگ درازکش 50 متر مردان (ساسان شهسواری، مهدی جعفری پویا)
 
ساعت 9 مقدماتی، 14:30 فینال - تراپ دوبل مردان (امیر چاوشی، مسعود عزیزیان، سیاوش خوشنویس)
 
26 سپتامبر(4 مهر)  
والیبال: ایران – هند ساعت 17
 
وزنه برداری:  

دسته 105 کیلوگرم(نواب نصیرشلال و محمدرضا براری) فینال ساعت 13،
 
دسته 105 + کیلوگرم(بهداد سلیمی و بهادر مولایی) فینال ساعت 19
 
فوتبال: تیم اول گروه H(احتمالا ایران)- تیم دوم گروه G ساعت 16
 
شنا:  

50 متر قورباغه ( نسیمی شاد و انصاری) ساعت 9، فینال 19:06
 
4 در 100 متر مختلط تیمی ساعت 9، فینال 20:30
 
بوکس:  

مقدماتی 81 کیلوگرم (احسان روزبهانی) از ساعت 14 تا 17:30،
 
مقدماتی 60 کیلوگرم(فروتن گل آرا) و 91 + کیلوگرم (جاسم دلاوری) از ساعت 19 تا 22
 
قایقرانی: بادبانی (احمد محمدی) ساعت 11
  تیراندازی:
 
ساعت 9 مقدماتی، 12:15 فینال - تفنگ سه وضعیت 50 متر زنان (مه لقا جام بزرگ، دینا فرزادخواه، الهه احمدی)
 
27 سپتامبر(5 مهر)  

کشتی آزاد: 57 کیلوگرم(حسن رحیمی) و 70 کیلوگرم(مصطفی حسین خانی) مقدماتی از ساعت 13، رده بندی و فینال از 19 تا 20
 
والیبال: ایران – مالدیو ساعت 15
 
بوکس: دور دوم 69 کیلوگرم ( امین قاسمی پور) از ساعت 19 تا 23
 
دوومیدانی:  

از ساعت 18:30 تا 21- 100 متر زنان (مریم طوسی)، پرش ارتفاع(کیوان قنبرزاده و محمدرضا وظیفه دوست)، فینال پرتاب چکش (رضا مقدم، کاوه موسوی)، 100 متر مردان (رضا قاسمی و حسن تفتیان)، فینال پرتاب وزنه زنان(لیلا رجبی)، 400 متر مردان( سجاد هاشمی و مهدی زمانی).
 
تیروکمان: رده بندی و فینال کامپوند تیمی زنان( مینو عابدی، شبنم سرلک، مریم رنجبر و سکینه قاسم‌پور) و مردان(میر کاظم‌پور، اسماعیل عبادی، مجید غیبی، مجید کیان‌زاده) از ساعت10 تا 11:40 – رده بندی و فینال کامپوند انفرادی زنان و مردان از ساعت 14:30 تا 16:30
 
دوچرخه سواری جاده: تایم تریل انفرادی(حسین عسگری) ساعت 14 تا 15:30
 
قایقرانی:  
بادبانی (احمد محمدی) ساعت 11،
 
کایاک 1000 متر (احمدرضا طالبیان)، کانو 1000 متر (شاهو ناصری)، کانو دو نفره 1000 متر (کیا اسکندانی و پژمان دیو سالاری) کایاک 4 نفره(طالبیان، بوداغی، ترکی و اسدی)، از ساعت 10،
 
کایاک 500 متر (آرزو حکیمی) ساعت 11:40،
 
کایاک 200 مترمردان ( علیرضا علیمحمدی)، کایاک 200 متر دونفره(سعید فضل اولی و علیرضا علی محمدی) ، کانو 200 متر(عادل مجللی)، کایاک دو نفره زنان(کاظمی و عبدالهی) از ساعت 14.
 
تیراندازی: ساعت 9 مقدماتی، 13:15 فینال - تفنگ 3 وضعیت 50 متر مردان (مهدی جعفری پویا و حسین باقری)
 
28 سپتامبر(6 مهر)  

کشتی آزاد: 97 کیلوگرم(رضا یزدانی) از ساعت 13، رده بندی و فینال از 19 تا 20
 
بسکتبال: مرحله یک چهارم نهایی
 
والیبال: مرحله حذفی
 
فوتبال: یک چهارم نهایی ایران(در صورت صعود) با تیم برنده بازی شماره 65 ساعت 14
 
دوومیدانی:  

هفتگانه زنان – (100 متر با مانع و پرش طول)(سپیده توکلی) ساعت 10،
 
پرش طول (محمد ارزنده) ساعت 10،
 
نیمه نهایی 400 متر مردان (زمانی و هاشمی).
 
از ساعت 19 تا 21:30- نیمه نهایی 100 متر زنان(طوسی)، نیمه نهایی 100 متر مردان(تفتیان و قاسمی)، فینال 400 متر مردان(هاشمی و زمانی)، فینال 100 متر مردان (تفتیان و قاسمی) (برنامه نیمه نهایی و فینال در صورت صعود نمایندگان ایران به این مرحله است.)
 
دوچرخه سواری جاده: فینال استقامت جاده (مهدی سهرابی و آروین معظمی گودرزی) ساعت 10 تا 15
 
کبدی: زنان ایران – ژاپن ساعت 11، مردان ایران – مالزی ساعت 16
 
قایقرانی: بادبانی (احمد محمدی) ساعت 11، نیمه نهایی کایاک و کانو تمام مواد مردان و زنان از ساعت 10 تا 14
 
29 سپتامبر(7 مهر)  

کشتی آزاد: 61 کیلوگرم(مسعود اسماعیل پور)، 74 کیلوگرم(عزت الله اکبری) 86 کیلوگرم(میثم مصطفی جوکار)، 125 کیلوگرم(پرویز هادی) مقدماتی از ساعت 13، رده بندی و فینال از 19 تا 20:45
 
والیبال: مرحله حذفی
 
هندبال: مرحله نیمه نهایی ساعت 16 بازی اول و ساعت 18 بازی دوم
 
دوومیدانی:  

10 صبح تا 11:40 – هفتگانه زنان(پرش طول و پرتاب نیزه) (سپیده توکلی)
 
ساعت 18:30 تا 20: فینال پرش ارتفاع (قنبرزاده و وظیفه دوست)، هفتگانه زنان(800 متر – توکلی)، 4 در 400 متر مردان (هادی رحیمی، مهدی زمانی، سجاد هاشمی و احسان طهماسبی)
 
بوکس:  

دور دوم 60 کیلوگرم(فروتن گل آرا) و 75 کیلوگرم(سجاد محرابی) از ساعت 14 تا 17،
 
یک چهارم نهایی 69 کیلوگرم( امین قاسمی پور) و 81کیلوگرم (احسان روزبهانی) کیلوگرم از ساعت 19 تا 22
 
پینگ پنگ: انفرادی زنان (ندا شهسواری) از ساعت 10، انفرادی و دوبل مردان (نیما عالمیان و افشین نوروزی) از ساعت 10
 
قایقرانی:  

فینال کانو و کایاک مردان و زنان تمام ماده ها از ساعت 10 تا 15،
 
بادبانی (احمد محمدی) ساعت 11
  30 سپتامبر(8 مهر)
 
کشتی فرنگی: 71کیلوگرم(سعید عبدولی)، 80 کیلوگرم(حبیب الله اخلاقی) و 98 کیلوگرم(مهدی علیاری) مقدماتی از ساعت 13، رده بندی و فینال از 19 تا 20:45
 
تکواندو: مردان 74 کیلوگرم(مسعود حجی زواره)، 87 - کیلوگرم(یوسف کرمی) - زنان 53 کیلوگرم (سوسن حاجی پور). مقدماتی از ساعت9:30، یک چهارم 14، نیمه نهایی از 15:30، فینال 18
 
فوتبال: نیمه نهایی ایران(در صورت صعود) با تیم برنده بازی شماره 70 ساعت 17
 
دوومیدانی: ساعت 18:40 – فینال پرتاب دیسک مردان(احسان حدادی و محمد صمیمی)، فینال پرش طول(ارزنده)، 200 متر مردان (تفتیان و محمد حسین ابارقی)
 
بوکس:  

یک چهارم نهایی 91 + کیلوگرم(جاسم دلاوری) 14 تا 17:30،
 
یک چهارم 75کیلوگرم(سجاد محرابی) و 91 کیلوگرم (علی مظاهری) ساعت 19 تا 23
 
دوچرخه سواری کوهستان: فینال کراس کانتری (فراز شکری و پرویز مردانی) ساعت 10 تا 12
 
کبدی: زنان ایران – چین تایپه ساعت 10 - مردان ایران – کره جنوبی ساعت 14
 
پینگ‌پنگ: دوبل مردان، دور دوم از ساعت 10
 
قایقرانی: بادبانی (احمد محمدی) ساعت 11
  اول اکتبر(9 مهر)
 
کشتی فرنگی: 66کیلوگرم(امید نوروزی)، 75 کیلوگرم(هادی علیزاده پورنیا)، 85 کیلوگرم(مجتبی کریم فر)، 130 کیلوگرم (بشیر باباجان زاده) مقدماتی از ساعت 13، رده بندی و فینال از 19 تا 20:45
 
بسکتبال: نیمه نهایی ساعت 19:45
 
تکواندو: مردان 80 کیلوگرم(مهدی خدابخشی) و 87 + کیلوگرم(سجاد مردانی) – زنان 57 کیلوگرم(سمانه شش‌پری) مقدماتی از ساعت9:30، یک چهارم 14، نیمه نهایی 15:30، فینال 18
 
دوومیدانی:  

ساعت 9:45 – نیمه نهایی 200 متر مردان (تفتیان و ابارقی)
 
ساعت 20 - فینال 200 متر مردان (تفتیان و ابارقی)
 
والیبال: مرحله یک چهارم نهایی
 
کبدی: زنان ایران – تایلند ساعت 10، مردان ایران- ژاپن ساعت 15
 
پینگ پنگ: انفرادی مردان، دور دوم از ساعت 14
 
قایقرانی:  

فینال بادبانی (احمد محمدی- در ضورت صعود) ساعت 11،
 
اسلالوم زنان(سونیا گماری و شقایق سید یوسفی) ساعت 9،
 
اسلالوم مردان (امیر محمد فتاح پور و محمد صدیق حشمتیان) از ساعت 9:20، یک شانزدهم ساعت 14، یک چهارم ساعت 15
 
2 اکتبر(10 مهر)  

تکواندو: مردان 68 کیلوگرم(بهنام اسبقی) – زنان 62 کیلوگرم(کیمیا علیزاده) و 67 کیلوگرم(شکرانه ایزدی) مقدماتی از ساعت9:30، یک چهارم 14، نیمه نهایی 15:30، فینال 18
 
والیبال: بازیهای مرحله نیمه نهایی
 
فوتبال: بازی رده بندی ساعت 17، بازی فینال ساعت 20
 
کاراته: مردان 67 کیلوگرم(حسین سمندر)، 75 کیلوگرم(سعید حسنی پور)، زنان 68 +کیلوگرم (حمیده عباسعلی) از ساعت 13:30، مدال برنز 15:40، فینالها 16:40
 
دوومیدانی:  

ساعت 20:25 - فینال 4 در 400 متر مردان (هادی رحیمی، مهدی زمانی، سجاد هاشمی و احسان طهماسبی)، فینال پرتاب وزنه مردان (امین نیک فر)
 
هندبال: بازی رده بندی ساعت 16، بازی فینال ساعت 18
 
بوکس:  

نیمه نهایی 60 کیلوگرم(گل آرا)، 69 کیلوگرم(قاسمی پور)، 81 کیلوگرم(روزبهانی) و 91 + کیلوگرم(دلاوری) از ساعت 14 تا 17،
 
نیمه نهایی 75 (محرابی) و 91 (مظاهری) از ساعت 19 تا 22
 
کبدی: نیمه نهایی زنان بازی اول ساعت 10 ، بازی دوم ساعت 11- بازی اول مردان ساعت 13، بازی دوم مردان ساعت 14
 
پینگ پنگ: انفرادی زنان دور دوم و سوم از ساعت 10، یک چهارم نهایی ساعت 18 - انفرادی مردان دور سوم از ساعت 10، یک چهارم نهایی ساعت 18، دوبل مردان یک چهارم نهایی از ساعت 13 (در صورت راه یابی نمایندگان ایران)
 
قایقرانی: اسلالوم مردان و زنان نیمه نهایی ساعت 15، رده بندی و فینال ساعت 15:40
 
3 اکتبر(11 مهر)  

بسکتبال: بازی رده بندی ساعت 16، فینال 18:15
 
والیبال: رده بندی ساعت 17، فینال ساعت 19:30
 
تکواندو: مردان 58 کیلوگرم(فرزان عاشورزاده) – زنان 73 کیلوگرم(فاطمه روحانی) و 73 + کیلوگرم(اکرم خدابنده) مقدماتی از ساعت9:30، یک چهارم 14، نیمه نهایی 15:30، فینال 18
 
کاراته:  

مردان 60 کیلوگرم(امیر مهدیزاده) از ساعت 13:30، مدال برنز ساعت 15:40، فینال ساعت 16:30،
 
زنان 61 کیلوگرم(فاطمه چالاکی) و 68کیلوگرم (پگاه زنگنه) از ساعت 13:30، برنز ساعت 15:30، فینال ساعت 16:20
 
بوکس: فینال تمام اوزان از ساعت 14 تا 18
 
کبدی: فینال زنان ساعت 10، فینال مردان ساعت 11:30
 
4 اکتبر(12 مهر)  
کاراته:
 
مردان 84 + کیلوگرم از ساعت 09:30، برنز ساعت 11:50، فینال ساعت 12:40،
 
زنان 50 کیلوگرم ( نسرین دوستی) از ساعت 09:30، برنز ساعت 12:10، فینال ساعت 12:50
 
مراسم اختتامیه انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار