امروز : یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 25
۰۱:۰۳
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111215
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۱۴
تعداد بازدید: 13
غلامرضا بهروان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد اینکه باشگاه‌هایی که ثبت بودجه را رعایت نکردند قرار بوده تا ...

غلامرضا بهروان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد اینکه باشگاه‌هایی که ثبت بودجه را رعایت نکردند قرار بوده تا شنبه 22 شهریور شفاف‌سازی داشته باشند، اظهار داشت: من اطلاعاتی در این مورد ندارم و آقای علیپور باید در این باره صحبت کنند. فقط می‌دانم که قرار بوده تا شنبه به تیم‌ها فرصت داده شود. به ما نامه‌ای نوشتند که اگر تیم‌ها شفاف‌سازی نکردند اجازه ثبت قرارداد ندهیم و سرمربیان و بازیکنان جدید نمی‌توانند با تیم قرارداد ببندند.

وی در خصوص وضعیت بازیکنانی که کارت معافیت‌شان باطل شده، اظهار داشت: به ما گفته‌اند در این باره صحبت نکنیم نه تنها ما بلکه دیگر قرار شده هیچ صحبتی در این زمینه انجام نشود. پرونده بسته نشده است. پیگیری‌ها انجام می شود تا در خصوص آن تصمیم‌گیری شود.

رئیس کمیته مسابقات در خصوص اعتراض امیر قلعه‌نویی به تعطیلی زیاد لیگ یادآور شد: ما برنامه‌ یکساله‌ای که طراحی کردیم روزهای فیفا را که در همه جا تعطیل است ما هم تعطیل کردیم البته سعی کردیم مابین این مسئله مسابقات جام حذفی را برگزار کنیم. به هر حال در تمام کشورهای اروپایی روزهای فیفا بازیکنان در اختیار تیم ملی قرار می‌گیرند.

بهروان در مورد اینکه معتقد است تعطیلات لیگ زیاد است یا خیر، گفت: من معتقدم تعطیلات زیاد است اما با تفاهمی که صورت گرفته و برای کمک به تیم ملی این شرایط را در نظر گرفته‌ایم. در زمانی که بازی‌های دوستانه برگزار می‌شود لیگ را تعطیل می‌کنیم هر چند که سعی کرده‌ایم اکثر تعطیلات را در نیم فصل قرار دهیم که در همه جا لیگ‌ها تعطیل می‌شود.

وی در مورد اینکه قلعه‌نویی اعلام کرده از لیگ افغانستان تا لیگ المان را مورد بررسی قرار دهید و چنین اتفاقی رخ نمی‌دهد، یادآور شد: من مصاحبه با آقای قلعه‌نویی را نخواندم اما دوستانی که مثال لیگ افغانستان را زده‌اند. مگر این کشور اصلا لیگ برتر دارد؟

انتهای پیام/خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها