امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۰:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111256
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۱۷
تعداد بازدید: 947
درمیان انبوه وبلاگ های ارزشی و مذهبی که به دست بچه های با غیرت حزب الله و با دست خالی اداره میشه وحتی در میان وبلاگ ها و سایت هایی که در حوزه دفاع ...

درمیان انبوه وبلاگ های ارزشی و مذهبی که به دست بچه های با غیرت حزب الله و با دست خالی اداره میشه وحتی در میان وبلاگ ها و سایت هایی که در حوزه دفاع مقدس فعالیت میکنند،وبلاگی توجه ما را به خود جلب کرد...

وبلاگی که سخن از زنان و مادرانی میگوید که در 8 سال دفاع مقدس پا به پای مردان جهاد کردند وبلاگی که اوج مردانگی زنان ایرانی را به تصویر میکشد

وبلاگ ارزشی "جنگ و زن" به همین دلیل گروه فضای مجازی پایگاه خبری،مهدوی پیروان موعود گفتگویی صمیمانه با مدیر این وبلاگ داشته که در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت

 

 1 - لطفاً خودتان را معرفی کنید؟

به نام خدا.سید مصطفی صادقی هستم متولد 16/6/68 از استان مازندران ،شهرستان آمل و مهندس برق الکترونیک که در حال حاضر در جستجوی کار هستم.

 

2- از چه زمانی با فضای اینترنت آشنا شده اید؟

 از سال 1382

 

3 - از چه زمانی با وبلاگ و وبلاگ‌نویسی آشنا شدید؟

از سال 1386

 

4 - چند تا وبلاگ دارید و موضوع وبلاگ هاتون در مورد چیست ؟

 بیش از 10 وبلاگ دارم که مهمترین وبلاگم وبلاگ جنگ و زن میباشد که در مهرماه سال 1392 ساختم که در مورد نقش زنان در 8 سال دفاع مقدس میباشد و اولین وبلاگ را سال 1386 همزمان با ورود به دانشگاه ساختم  که در مورد رشته برق –الکترونیک بود.موضوعات وبلاگ هایم در مورد موضوعات مختلف فرهنگی ،مذهبی،علمی،ورزشی و ... میباشد.

 

5 - وبلاگ جنگ و زن ؟چه جالب ؟ اسم وبلاگ تون تابع چه اصلی است؟

 بله.اکثرا هم همین حرف شما رو میزنن و این اسم واسشون جالب و جذاب هست . اسم وبلاگم تابع اصل جذب مخاطب؛ به نظر من نام یک وبلاگ مانند نام یک کتاب مهم ترین بخش در جذب مخاطب می باشد ، اگر نام وبلاگ با مفهوم و زیبا باشد قطعاً مخاطبان زیادی را به خود جذب می کند .

 

6- چرا این اسم و در وبلاگ خود بیشتر به چه موضوعاتی می پردازید؟

مهرماه سال 92 بود که در مورد شهیده طاهره هاشمی که شهیده شهرستان آمل هست میخواستم مطلبی بگیرم ، رفتم تو اینترنت و سرچ کردم اما اطلاعات کمی از این شهیده وجود داشت قضییه واسم جالب شد و یهو تو ذهنم اومد چند تا شهید زن داریم و آیا اطلاعات کاملی از این شهیده های زن وجود داره یا نه که طی چند ساعت جستجوم تو اینترنت بالاخره نتونستم بفهمم چند شهیده زن تو کشور داریم و از همون موقع تصمیم گرفتم وبلاگی با اسم جنگ و زن با موضوعیت نقش زنان در 8 سال دفاع مقدس و مسائل فرهنگی مثل حجاب و عفاف بسازم و در مورد شهیده های زن،جانبازان زن،وصیت نامه و زندگینامه شهیده های زن ،مادر شهدا ،حجاب و عفاف و ..مطلب منتشر کنم.

7-انگیزه تان از ایجاد وبلاگ جنگ و زن چه بوده است و چه مدّت است در این وبلاگ فعالیت دارید؟

-هدفم شناساندن شیر زنان ایران اسلامی که در طول 8 سال دفاع مقدس دلاورانه پای به پای مردان ایستادند به جوانان امروزی که شاید چیزی از حضور زنان در دفاع مقدس ندانند و همونطوری که دشمن با تمام قوا توی فضای مجازی داره علیه نوجوانان و جوانان ما کار می­کنه،ما باید در مقابل این فعالیت­ها عکس العملی نشون بدیم.

وبلاگ جنگ و زن رو مهرماه 1392 ساختم.

 

8- چه میزان وقت در روز برای وبلاگتون اختصاص می دهید؟

 روزانه حدود 2 الی 4 ساعت

 

9 - تا حالا در مسابقات وبلاگنویسی هم شرکت کردید؟ چه مقام هایی کسب کردید؟

 بله . از مهرماه سال 92 و بعد از ساختن وبلاگ جنگ و زن در 8 الی 9 مسابقه وبلاگنویسی شرکت کردم و طی کمتر از یک سال یعنی 11 ماه با این وبلاگ چندین رتبه کشوری کسب کردم که در زیر به اونها اشاره میکنم.لازم به ذکر است یادآور شوم متاسفانه نظارتی بر نوع داوری مسابقات وبلاگنویسی در سراسر ایران وجود نداره و در اکثر مسابقات حق وبلاگهای برتر پایمال میشه که این مساله باعث میشه بعضی از وبلاگنویسان ارزشی ناراحت شده و از این کار دست بردارن و وبلاگهای خوبشون از بین رفته و کسی هم دیگه نتونه از مطالبشون استفاده کنه که میتونم جشنواره وبلاگنویسی نماز رو مثال بزنم که حدود 5000 هزار شرکت کننده داشت و داوریش واقعا بد بود واقعا افتضاح بود.

مقام ها:

1-    رتبه اول جشنواره وبلاگ نویسی باران در مازندران

2-    رتبه برتر جشنواره وبلاگ نویسی تا ظهور در اصفهان

3-    رتبه دوم جشنواره وبلاگ نویسی جهاد سایبری کاشان در کاشان

4-    رتبه دوم جشنواره وبلاگ نویسی ما همچنان ایستاده ایم در گیلان

و ...

 

10- روزانه وبلاگتان را به روز می کنید یا هفتگی یا ماهیانه ؟

-من وبلاگم را به صورت روزانه و هر روز با 5 الی 15 مطلب به روز رسانی میکنم.

 

11 -  آیا فعالیت های دیگری هم در فضای مجازی دارید؟

 بله عضو سایت ها و شبکه های اجتماعی مختلف نظیر: افسران ،نتایران ،فیس نما،کلوب،فیسکوب،فیسبوک،تویتر و ...با نام جنگ و زن عضو بوده و در در مورد موضوعات وبلاگ جنگ و زن در این فضا ها هم فعالیت میکنیم.

  

 12 - به وبلاگ خودتان از ۲۰ نمره چند می دهید؟

 17 میدم چون جا واسه بهتر شدن داره و هنوز یکسال هم از عمر وبلاگم نگذشته

 

13 - تعریف شما از وبلاگ چیست؟

بارها برایمان این وضعیت به وجود آمده که به یک مکان آرام و ساکتی برویم و در آنجا با قدم زدن در افکار خود غوطه‌ور شویم. حتی وقتی با خانواده به طبیعت می‌رویم، لحظاتی است که از همه فاصله گرفته و تنهای تنها می‌شویم. وبلاگ یا دنیا مجازی، همان مکانی است که ما را به خلوت‌گاه می‌کشاند و دست به قلم می‌بریم. حتی اگر کپی مطالب هم انجام دهیم، آن نیز تراوش ذهن ماست که آن را عیان می‌سازیم. به عبارتی، بیان می‌داریم که این مطلب، این خبر، این تصویر، قابل توجه من است؛ و چه بهتر که دست به قلم باشیم. وبلاگ یعنی من هستم. وبلاگ یعنی مرا هم ببینید.

 

   14  - چه تعریفی از جنگ نرم دارید؟

- جنگ نرم رو می تونیم هرگونه اقدام نرم،روانی و تبلیغات رسانه ای که جامعه رو هدف گرفته و بدون درگیری و استفاده از زور و اجبار به انفعال و شکست وادار کنه،بدونیم که جنبه های مختلفی داره،یکی از اون­ها در فضای مجازیه.

 

15- در زمینه موضوعات فرهنگی و اجتماعی، یکی از مهمترین مباحث روز، مسأله حجاب و گسترش بدحجابی در سطح جامعه است. دلیل این امر را چه مواردی می دانید؟

متاسفانه مشکل اصلی توجه نکردن مسئولان به اهمیت فضای مجازی می باشد در صورتی که تمام ضربات را در این خصوص از فضای مجازی و جنگ نرم دشمن میخوریم اما پولها صرف چیزهایی میشود که هیچ فایده ای برای جلوگیری از بدحجابی ندارد در صورتی که باید این پولها باید در زمینه هایی که مربوط به فضای مجازی میباشد خرج شود تا جلوی گسترش بد حجابی گرفته شود از مسئولان خواهش میکنم به این امر توجهی ویژه ای داشته باشند .یک ضرب المثلی هست که میگه جلوی ضرر رو هر وقت بگیری استفاده است پس بیایم با هم همکاری کنیم و نذاریم بیشتر از این ضربه بخوریم.

 

16- از مسؤولان فضای مجازی کشور چه انتظاراتی دارید؟

حمایت از فعالان و افسران در حوزه جنگ نرم و فضای مجازی. حمایت همه جانبه و مستمر و ایجاد یک سازمان یا اداره ای مستقل برای تحت پوشش قرار دادن این افسران جنگ نرم

 

  17- فکر می کنید رهبری معظم امام خامنه ای چه خواسته هایی از نوجوانان و جوانان دارند؟

پیشرفت علم و افزایش بصیرت

 

18- لطفا درباره کلمات زیر ، کوتاهترین عبارتی که به ذهنتان می آید رو بیان کنید؟ (سوالات تک جوابی)

-پرچم ایران : همیشه سر افراز

ایران: تمام وجودم

-وبلاگ: دنیای مجازی

-شهید: شرمنده

گوگل : جستجو

جنگ : خوب نیست

زن : آرامش خانه

حجاب : غیرت زن

رایانه: دوست و دشمن

یارانه: بیشتر بشه

سیم خاردار: مثل مرزهای ایران

حامیان حجاب اسلامی: وبلاگ جنگ و زن

راهیان نور: شهدا

تنها آرزو: سلامتی رهبر و ظهور آقا امام زمان (عج)

بهترین صفت انسان: خوش رویی

امام خمینی: رهبری مقتدر و عشق

سجاده: عشق بازی با خدا

خونه مادربزرگه: خاطرات خوش

عید نوروز: دیدن اقوام و بستگان

کودکی: دوران خوب

 یه لقمه نان: با شرافت بدست بیار

فوتبال: خیلی دوست دارم

بهترین نوا: نوای شهدا

شهید گمنام: خدا به مادرشون صبر بده

پدر و مادر: بزرگترین سرمایه الهی

 

حرف آخر؟

از شما ممنونم که وقت خودتونو در اختیارم قرار دادین  و حرف آخرم اینه که اگر دیروز در سنگرهای کیسه شنی شلمچه و جزیره مجنون از مرزهای اعتقادیمان دفاع کردیم، امروز شکل سنگر عوض شده که یکی از این سنگرها، دنیای مجازی است. هر کس هر طوری که می‌تواند باید تلاش کند که خط علی و آل علی را زنده نگه دارد .دعا کنید این نیرو و توان در من و همه دوستانم باقی بمونه تا بتونیم با دشمنان اسلام، مسلمانان، این نظام و علی­الخصوص رهبر عزیزمون در فضای مجازی مقابله کنیم و راهی برای تسلط بر این فضا برای اونا باز نگذاریم. به امید روزی که خبر ظهور حضرت حجة­ ابن­ الحسن­ العسکری(عج) رو توی اینترنت منتشر کنیم و هدر و لوگو همه سایت­ها و وبلاگ­ها  ” مهدی آمد ” باشه!!

«اللّهم صلّ علی محمّد و آل محمّد و عجل فرجهم»

 

http://www.jangvazan.blogfa.com/

برچسب ها:
سعيد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
4
2
عالي بود
آخرین اخبار