امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۵:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111270
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
بهروز نعمتی نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به جنایات گروه ...

بهروز نعمتی نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به جنایات گروه تروریستی داعش در سطح منطقه اظهار داشت: بی‌تردید گروه تروریستی داعش میلا مولود آمریکا و رژیم صهیونیستی و این مولود ناخلف توقعات اربابان خود را در سوریه و عراق برآورده نکرد.
وی افزود: پس از ناکامی غرب در تسلط بر سوریه توسط داعش و مقابله گروه‌های مردمی با آنها، اعضای گروهک تروریستی داعش به عراق منتقل شدند تا با سوءاستفاده از نزاع‌های قومی و قبیله‌ای در این کشور اهداف منطقه‌ای خود را به پیش ببرند.
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس خاطرنشان کرد: آنچه که امروز اتفاق افتاده و هیچ کس از آن بی‌اطلاع نیست و شاید تنها خود آمریکایی‌ها باشند که در ارتباط با آن ابراز بی‌اطلاعی می‌کنند، این است که داعش به روی اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها شمشیر کشیده و آنها فکر نمی‌کردند که یک گروهک تند و افراطی به گونه‌ای عمل کند که در مقابل خودشان بایستد.
نعمتی تصریح کرد: موضوع داعش تکراری است، در چچن، افغانستان، سودان و الجزایر و ... شاهد آن بودیم که گروه‌هایی توسط آمریکا برای از بین بردن وحدت این کشورها ایجاد شدند.
وی ادامه داد: اینکه امروز آمریکایی‌ها دم از مقابله با داعش می‌زنند و به دنبال ائتلاف با سایر کشورها در این رابطه هستند، حربه‌ جدید آنهاست و براساس برنامه‌ریزی‌های قبلی انجام می‌شود تا افکار عمومی دنیا را به سوی خود جذب کند.
نماینده اسدآباد در ادامه عنوان کرد: این اقدام آمریکایی‌ها همانند اقدامات قبلی آنها نخ‌نماست و آنها این موضوع را باید بدانندکه اگر برنامه‌ای برای خاورمیانه دارند باید ملت‌های منطقه آنها را بپذیرند و بدانند که حکام دست‌نشانده برخی از کشورها نمی‌توانند صدای ملت خود باشند که ما در کشورهایی مثل بحرین و حتی عربستان شاهد آن هستیم و آنچه که امروز در عربستان می‌گذرد آتش زیر خاکستر است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها