امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 13
۲۱:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111273
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 155
دخیل عباس مهریزی نماینده مردم بافق و مهریز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بحث حیثیتی را ...

دخیل عباس مهریزی نماینده مردم بافق و مهریز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بحث حیثیتی را دلیل تلاش غرب برای شکل‌دهی به ائتلافی علیه داعش عنوان کرد و اظهار داشت: غرب ابتدائاً خود این حیوانات انسان‌نما را پرورش داد که اکنون دست به کارهایی می‌زنند که حتی از حیوان نیز برنمی‌آید.

وی به آدمکشی‌ها، بی‌رحمی‌ها، خونریزی‌ها و شعارهای پوچ و توخالی از سوی داعش اشاره کرد و افزود: غرب اکنون برای حیثیت و آبروی نداشته خود که به واسطه حمایت از داعش به خطر افتاده است، سعی می‌کند با تشکیل ائتلاف نظامی علیه این گروهک قدری برای خود آبرو کسب کند.

مهریزی با اشاره به پراکندگی جمعیت داعش در اکثر نقاط دنیا خاطرنشان کرد: این پراکندگی سبب افزایش جمعیت داعش در همه نقاط دنیا می‌شود و سبب نگرانی کشورهای میزبان از جمله اروپا و آمریکا خواهد بود و این انگیزه دیگر آمریکا از راه‌اندازی ائتلاف علیه داعش است.

وی تبلیغات غرب را در زمینه مبارزه با داعش یک بازی سیاسی خواند و تأکید کرد: آنها می‌خواهند همه را فریب دهند، زیرا اگر واقعاً با تروریسم مخالف بودند نباید از ابتدا به پشتیبانی از تکفیری‌ها می‌پرداختند.

نماینده بافق تصریح کرد: تروریست‌ها وابسته به آمریکا هستند و از سوی این کشور تسلیح شده و به پشتوانه حمایت‌های آمریکا دست به جنایت و توسعه‌طلبی در سوریه و عراق زدند.

وی با یادآوری احساس خطر غرب از بیداری اسلامی اضافه کرد: نوک هدف گروه‌های تروریستی سوریه و عراق است، والا چرا در عربستان و یا ترکیه اقدامات تروریستی انجام نمی‌دهند؟ این به این دلیل است که هدف آنها ایران و اقمار اوست.

مهریزی غرب را به واسطه حمایت از وحشیگری‌های داعش تا قبل از مقطع اخیر محکوم اذهان دنیا برشمرد و ادامه داد: آمریکا در کنار ورشکستگی اقتصادی دچار بی‌آبرویی هم شده است، از این رو دست و پا می‌زند تا حیثیتی برای خود دست و پا کند، اما چون اراده جدی برای مبارزه با تروریسم ندارد موفق نخواهد بود.

نماینده بافق در پایان عنوان کرد: تنها کشوری که می‌تواند تروریسم را نابود کند، ایران است و شاهدیم دوستان ایران همچون عراق و سوریه به غرب برای حمله به داعش میدان نمی‌دهند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها