امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۷:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111318
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از شهرداری تهران، اردشیر نوریان، در خصوص تفاهم نامه ای که امروز به امضا رسید، گفت:امروز برای شرکت ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از شهرداری تهران، اردشیر نوریان، در خصوص تفاهم نامه ای که امروز به امضا رسید، گفت:امروز برای شرکت نوسازی روز به یاد ماندنی است زیرا ورود سازمان هوا فضا کشور به فعالیت های مشترک با شهرداری تهران امید و حرکت به کارهای شایسته تر در پایتخت را بیشتر زنده می کند.

وی با بیان اینکه مجموعه شهرداری تهران در عرصه های خدماتی و عمرانی اقدامات شایسته ای را در دوران گذشته انجام داده است، افزود: حرکت از فعالیت های خدماتی به فعالیت های اجتماعی در دوره مدیریت آقای قالیباف کاملا مشهود است.

مدیرعامل سازمان نوسازی اراضی عباس آباد تاکید کرد: در دوره جدید مدیریت شهری  شعار توسعه فعالیت های علمی یک شعار کلیدی میان مدیران ارشد شهری است.

وی با اشاره به اینکه در چند سال گذشته شهرداری پایتخت در حوزه های اجتماعی عملکرد قابل توجهی داشته و دستاوردهای مهمی به دست آورده است، تصریح کرد: ما وظیفه خود می دانیم با توانایی هایی که داریم بتوانیم باری از روی دوش دولت محترم بر داریم.

نوریان خاطر نشان کرد: هم اکنون در 374 ناحیه شهر تهران مراکزی برای گسترش و توسعه علم و فرهنگ بنا کرده ایم که دیگر سازمان ها و نهادها نیز می توانند از پتانسیل این مراکز استفاده کنند.

وی با تاکید بر اینکه راه اندازی بزرگترین آسمان نمای خاورمیانه (گنبد مینا) یک  حرکت بی نظیر برای ترویج علم در پایتخت است، ادامه داد: همکاری سازمن فضایی با شرکت نوسازی اراضی عباس آباد می تواند توان علمی و تخصصی این مجموعه را چندین برابر کند.

مدیرعامل سازمان نوسازی اراضی عباس آباد تصریح کرد: ما در آماده سازی زیرساخت ها، امکانات و برنامه های پشتیبان تکالیف خودکان را انجام داده ایم و امیدواریم با همکاری دوستمان در سازمان فضایی کشور بتوانیم در راه ترویج علم میان نوجوانان و جوانان گام موثری برداریم.

نوریان اضافه کرد: ان شا... بزرگترین آسمان نمای خاورمیانه (گنبد مینا) مجموعه ای برای رویش هیا علمی کشور باشد.

وی در پایان با بیان اینکه این مجموعه بی نظیر نقطه اتصالی بین شهرداری تهران با دیگر سازمان ها و نهاد ها در مباحث علمی است، افزود: امیدواریم گنبد مینا بتواند مکانی تاثیرگذار در حرکت روبه رشد علمی کشور باشد.

در ادامه این مراسم دکتر فاضلی، قائم مقام سازمان فضایی کشور با بیان اینکه پاسخ دادن به کنجکاوی های نسل جوان یک وظیفه است، گفت: در حال حاضر اهمیت فعالیت های فضایی آنطور که باید و شاید در کشور ملموس نیست.

وی افزود: حوزه فضایی هم اکنون یک حوزه پیش رو است و ما در این حوزه با یک شرایط بسیار سخت مواجه هستیم.

قائم مقام سازمان فضایی کشور تاکید کرد: در شعار امسال هفته جهانی فضا نیز تاکید شده که باید بهره وری علمی میان دانش آموزان و نوجوانان گسترش یابد.

فاضلی با اشاره به اینکه باید به فضای ناشناخته ماورای جو ورود پیدا کنیم، اضافه کرد: مردم نهاد نمودن فعالیت هیا ت علمی توسط شهرداری پایتخت کار بسیار تحسین برانگیزی است.

وی در پایان با اشاره به اینکه هر وقت به اراضی عباس آباد آمدم به نیکی از اقدامات شهرداری تهران یاد کردم، افزود: تمام خود را به کار می گیریم تا از فرصتی که شهرداری فراهم کرده است به طور مطلوب استفاده کنیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها