امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 24
۲۲:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111322
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
علیرضا باطنی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به حادثه ضرب و شتم یک روحانی طلبه توسط تعدادی از اراذل و اوباش در مورد جزئیات این ...

علیرضا باطنی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به حادثه ضرب و شتم یک روحانی طلبه توسط تعدادی از اراذل و اوباش در مورد جزئیات این حادثه به خبرنگار فارس اظهار کرد: حجت‌الاسلام رسول نظری از طلاب جوان و امام جماعت یکی از محلات واقع در خیابان کهندژ است که عصر دیروز در هنگام عبور در خیابان نبوی‌منش با چهار جوان مواجه می‌شود که در حال اعمال وقیحانه و نیز مزاحمت بودند.

وی با بیان اینکه این اراذل و اوباش چهار جوان موتورسوار بودند، افزود: این افراد حالت عادی نداشته و ظاهراً شرب خمر کرده بودند که این آمر به معروف با دیدن رفتار نامناسب به آنها تذکر لسانی می‌دهد که با واکنش این افراد مواجه می‌شود.

جانشین معاونت سازمان نظامی و قضایی ستاد احیای امر به معروف استان اصفهان تصریح کرد: پس از تذکرات این طلبه آمر به معروف، این افراد با قمه و قداره به این فرد حمله و سبب مجروح شدن وی می‌شوند.

وی ادامه داد: در حال حاضر این آمر به معروف از ناحیه صورت، کف دست و انگشتان به شدت مصدوم شده است.

باطنی گفت: این آمر به معروف هم‌اکنون برای عمل جراحی به بیمارستان کاشانی اصفهان منتقل شده است و طبق اظهار نظر پزشکان پارگی تاندون کف دست وی سبب آسیب به چهار انگشت شده است که احتمال قطعی دو انگشت دست وی وجود دارد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا ضاربان دستگیر شده‌اند، پاسخ داد: این افراد از صحنه متواری شدند اما ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان اصفهان پیگیر انجام عملیات قانونی آمر به معروف و نهی از منکر وارد عمل شده است.

وی تأکید کرد: ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر اصفهان جهت پیگیری لازم از لحاظ حقوقی و حمایت قاطع از آمران به معروف و ناهیان از منکر جهت عیادت و بررسی ابعاد این موضوع به بیمارستان کاشانی رفته و مراتب پیگیری را از طریق دادستانی و نیروی انتظامی پیگیری می‌کند.

گفتنی است، بنا به گفته شاهدان محلی یکی از این ضاربان دستگیر و تحت بازداشت در کلانتری جوی‌آباد اصفهان است و ظاهراً سه نفر دیگر از صحنه متواری شدند.

مداوا بر روی این طلبه جوان در بیمارستان کاشانی ادامه داد.

انتهای پیام/63012/ر30/ث3001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار