امروز : چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 18
۱۹:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111331
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کرمانشاه، حجت‌الاسلام سید مصطفی حسینی‌منش ظهر امروز در دومین گردهمایی مسئولان ستاد بازسازی عتبات ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کرمانشاه، حجت‌الاسلام سید مصطفی حسینی‌منش ظهر امروز در دومین گردهمایی مسئولان ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کرمانشاه، اظهار کرد: بیش از 10 پروژه در عتبات عالیات توسط ستاد استان کرمانشاه در عراق به اجرا درآمده است. 

وی با بیان اینکه ستاد بازسازی عتبات و عالیات کرمانشاه با تشکیل جلسات مختلف در این زمینه جزو استان‌های برتر کشور محسوب می‌شود، گفت: سال گذشته این استان در منطقه غرب کشور در امر بازسازی رتبه اول را به خود اختصاص داد.

حسینی‌منش خاطر نشان کرد: عنایت ویژه ائمه معصوم‌(ع) و همدلی و همراهی مشتاقانه مردم استان کرمانشاه و همچنین اعتمادسازی ستاد بازسازی عتبات و عالیات استان موجب این موفقیت‌های بزرگ شده است.

این مسئول با اشاره به عشق و ارادت مردم کرمانشاه نسبت به اهل بیت‌(ع) و اهتمام مردم این استان برای بازسازی عتبات عالیات، ادامه داد: جراید و روزنامه‌های استان کرمانشاه در زمینه جذب مشارکت مردمی برای بازسازی همکاری مطلوبی را داشته‌اند.

وی مشارکت بی‌نظیر مردم استان کرمانشاه در ساخت گنبد مطهر امام کاظم‌(ع) را مورد اشاره قرار داد و افزود: یک‌هزار خشت طلا توسط مردم این استان به امر بازسازی حرم اعطا شده است.

حسینی‌منش یادآور شد: ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کرمانشاه همچنین در زمینه ساخت بیمارستان شهر کربلا کمک‌های فراوانی را از سوی مردم اهدا کرده است و بیش از 600 سنگ‌کار ماهر نیز از این استان به اعتاب مقدسه اعزام شده‌اند.

به گفته این مسئول، ستادهای شهرستانی بازسازی عتبات عالیات در استان کرمانشاه نیز بسیار فعال و پویا بوده و در این زمینه اقدامات خوبی را انجام داده‌اند.

رئیس ستاد بازسازی عتبات و عالیات استان کرمانشاه با بیان اینکه ستاد کل باید توقعات هر استان در حد توان آنان را در نظر داشته باشد، گفت: استان کرمانشاه با وجود اینکه در حال حاضر با عواقب هشت سال دفاع مقدس رو به رو است اما در امر کمک به بازسازی پیشرو می‌باشد.

وی خاطر نشان کرد: 450 تن سنگ صادراتی توسط ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کرمانشاه برای ساخت صحن حضرت فاطمه‌(س) آماده اعزام است.

حسینی‌منش با اشاره به ساخت نیم ضریح خیمه‌گاه حضرت زینب‌(س) و درب سراب حرم مطهر در سامرا توسط ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کرمانشاه، گفت: برای این کار یک میلیارد و 900 میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

این مسئول متذکر شد: ستاد بازسازی عتبات و عالیات استان کرمانشاه در راستای بازسازی حرمین مطهر امام معصوم در عراق اقدامات مناسبی را انجام داده و با برگزاری جلسات منظم و سخنرانی‌های فراوان در نماز عبادی سیاسی جمعه وظیفه خود را به‌خوبی انجام داده است.
انتهای پیام/2700/ک30/د1000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار