امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۹:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111334
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
اردشیر صارمی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان رامسر درباره وضعیت مصدومان حادثه شهربازی تله‌کابین رامسر که در اثر اتصال برق یکی از دستگاه‌های ...

اردشیر صارمی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان رامسر درباره وضعیت مصدومان حادثه شهربازی تله‌کابین رامسر که در اثر اتصال برق یکی از دستگاه‌های شهربازی اتفاق افتاد، افزود: در این حادثه هشت نفر مصدوم شدند که هفت نفر آنها به صورت سرپایی درمان شدند.

وی تصریح کرد: حال یک نفر دیگر نیز به تشخیص پزشک متخصص خوب بوده ولیکن به اصرار خانواده مصدوم برای اطمینان خاطر بیشتر برای انجام مراحل درمانی و تخصصی مغز و اعصاب و انجام ام آر آی به چالوس انتقال داده شد.

به گزارش فارس، شب گذشته براثر سقوط تاب زنجیره‎ای مجموعه شهربازی تله‌کابین رامسر، هشت نفر مصدوم شدند.

در این اتفاق که در شهربازی مجموعه تفریحی شهر سبز(تله کابین رامسر) به وقوع پیوست، موجب مصدومیت سرنشینان این دستگاه بازی شد.

شایعات گوناگونی از فوت و یا وارد آمدن صدمات جدی به سرنشینان در این واقعه منتشر شده است که صحت آن تاکنون تایید نشده است.

تله‌کابین رامسر دومین تله‌کابین در منطقه غرب مازندران که علاوه بر تله‌کابین مجهز به شهر بازی و انواع دستگاه‌های بازی برای کودکان و بزرگسالان است.

سال گذشته نیز تاپ زنجیری در شهربازی توسکاسرای رامسر دچار اشکال شد که چند تن از سرنشینان آن مصدوم شدند، که سرپایی همه آنها مداوا شده بودند.

انتهای پیام/86018/و30/پ3003

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها