امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۱۰:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11134
تاریخ انتشار: ۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۳۹
تعداد بازدید: 109
حجت‌الاسلام سیدمهدی خاموشی دبیر ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خبر یکی از ...

حجت‌الاسلام سیدمهدی خاموشی دبیر ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خبر یکی از سایت‌های خبری پیرامون گزینه نهایی ائتلاف سه‌گانه را کذب محض خواند و از پیگیری قانونی آن خبرداد.

وی ادامه داد: همانگونه که در مصاحبه بعد از جلسه دیروز عصر یادآور شدم، با تاکید بزرگان روحانیت و تفاهم کامل و مشترک اعضا مقرر شد با توجه به آرایش سیاسی صحنه، هر سه نفر فعالیت‌های انتخاباتی خود را ادامه دهند.

دبیر ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان همچنین گفت: اینگونه خبرسازی‌های ناشیانه کار کسانی است که از رقابت بازمانده‌اند و تلاش دارند با انحراف افکار عمومی فضای انتخابات را نا سالم سازند و لذا پیگرد و برخورد دستگاه‌های مسئول با این شبه رسانه‌ها ضروری است.

خاموشی در همین زمینه تاکید کرد: اعضای ائتلاف با احترام و صمیمیت کامل به این تصمیم مشترک رسیدند و همکاری و تعامل خود را بیش از پیش استمرار بخشیده پس از پیروزی در انتخابات نیز آن را ادامه خواهند داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها